W zeszłym tygodniu niektóre niezwykle wybitne celebryty przyniosły torby, które wszyscy możemy się zabrać

Jestem trochę stronniczy, jednak uważam, że wszystkie celebryty są wpływowe, choć kilka z nich tylko w modzie. W większym sensie tylko jeden zrobił trwały efekt kulturowy, który doprowadził ją do tegorocznej listy Time 100, a także tylko jeden ma siłę, aby przynieść jednego z jej preferowanych projektantów na galę jako jej eskortę. (Spoiler: Może to nie jest pierwsza osoba, która przychodzi mi na myśl.) W innych wiadomościach supermodele nieoczekiwanie popychają dość dziwny wiosenny wzór spodni, który możesz spróbować (lub całkowicie zignorować, jak to jest właściwe).

Emma roberts
Tote
1465 USD za pomocą Balenciaga
Oto Emma Roberts, opuszcza centrum fitness w West Hollywood ze swoją smukłą małą torbą Balenciaga. Emma ostatnio faworyzuje tę małą Balenciaga; Po raz pierwszy widzieliśmy, jak przynosi to około miesiąc temu.

Gisele Bundchen
Chanel Chevron Flap Bag
Gisele Bundchen został niedawno zidentyfikowany, zmierzając do Jimmy’ego Fallona z oszałamiającą torbą klap Chanel Chevron. Gdybym był zobowiązany do zakupu mojej pierwszej torby Chanel, byłoby to absolutnie ta. Jest wspaniały.

Karlie Kloss
Alexander Wang Chastity Bag
1095 USD za pomocą Barneys
Oczywiście mogę po prostu dostać ten piękny Burgundii Alexander Wang Satchel, a także naprawdę zapłacić za opłacenie mojej dzierżawy. Niedawno zidentyfikowano Karlie Kloss, spędzając czas w West Village z tym zaawansowanym stylem. Podoba mi się te metalowe pręty na podstawie czystości, a także wydaje się, że projektanci powinni być o wiele bardziej innowacyjne, utrzymując ten obszar torebki dawno temu.

Kat Graham
Torba Givenchy Antigona
2 280 USD za pomocą MyTherresa.com
Oto gwiazda Vampire Diaries, Kat Graham, pozostawiając występ na Manhattanie z beżowej Antigony. Prawie nigdy nie widzisz celebrytów używających odłączonego paska, z powodów, których nie do końca rozumiem.

Kim Kardashian
Hermès Birkin
Niedawno Kim Kardashian został niedawno zidentyfikowany, pozostawiając lunch z rodzeństwem Roba, a także Blacem Chyną. Niewątpliwie przynosi trochę czarnej skóry Hermès Birkin. Według byliśmy, właśnie zrobiliśmy matematykę w kolekcji Birkin Kris Jenner, a także wyniki.

Mischa Barton
Fontana Milano 1915 A Woman Bag
4730 USD za pomocą Barneys
Oto Mischa Barton, robiąc trochę kupując w Grove. Przyniesie matową czarną noszenie ciesi ze złotym sprzętem z Fontana Milano 1915. Mischa krótko tańczyła z gwiazdami w tym sezonie, a także rzekomo umawiając się z partnerem tanecznym. Dobrze grany, Mischa. Dobrze rozegrane.

Nicki Minaj
Givenchy Pandora Minaudiere
1550 USD za pomocą ssense
Nicki Minaj została niedawno ogłoszona jednym z wielu wybitnych ludzi z naszego doskonałego narodu. Właśnie tutaj świętuje swój wpływ na ramię Riccardo Tisci Givenchy w czasie 100. Na tę okazję wybrała delikatną Givenchy Pandora Minaudiere, a także jej czarną koronkową suknią jest oczywiście Givenchy.

Rosie Huntington-Whiteley
Torba paska Céline
Czy zaobserwowałeś, że wcześniej nie wspomniano o nowym trendzie mody? To spodni na supermodelach! Oto Rosie Huntington-biała, groźna wielkich mieszkańców Nowego Jorku czarną skórzaną torbą na pasek Céline, a także jej najlepsze wrażenie Patricka Batemana. To jak spojrzenie na równoległy świat, w którym Rosie jest potężnym potentatem na Wall Street.