Miu miu Ombre Paillette-Embelled Hold

Ombrés jest, co prawda, naprawdę trudną rzeczą do zrobienia. Musi to być właściwe przejście koloru, wykonane w odpowiednich odcieniach, a także z odpowiednią głębokością koloru. Nie jestem pewien, dlaczego wielcy ludzie z Miu Miu wierzyli, że byłoby to świetna rzecz do wypróbowania, a także z gigantycznymi cekinami na małej torbie. Hold nie działa oprócz, najprawdopodobniej przeznaczono.

Nie chodzi o to, że nie widzę, co próbowali tu zrobić – robię. Jednak w niesamowicie przysiadowej torbie trzy kolory cekin nie są tworzone. Po prostu robi sześć rzędów (dwa z każdego) również kolorowych paillettes. Wpływ jest całkowicie utracony, ponieważ nie ma powolnego i postępowego przejścia, a także same Paillettes są stałe. Gdyby mieli również wpływ Ombrés, sprawy mogłyby się wydawać znacznie płynniej.

Nie tylko to, jednak Paillettes wyglądają raczej niechlujnie połączone, jak i ułożone. Opracowanie większego ogólnego wzorca z ruchomymi przedmiotami opiera się dość mocno na zdolności projektanta, aby wyglądali schludnie, a także zorganizowani, a także tak naprawdę nie występuje tutaj. Ponadto, gdy cekina wyprowadza się z tury, pokazuje światło inaczej niż reszta, a także dodatkowo utrudnia możliwość tego trzymania, aby w najmniejszym stopniu wyglądać. Ogólnie rzecz biorąc, to nie jest to torba wieczorowa, którą naprawdę zapłaciłbym pieniądze. Zdobądź z Net-A-Porter za 950 USD.