OWIECZKA. Ultraviolet Briolette Skórzowa torba

Minęło trochę czasu, ponieważ oceniłem L.A.M.B. torebka. Nie jest to celowe. W całej rzeczywistości gapię się na L.A.M.B. torby na co dzień. Uwielbiam oglądać ewolucję tej marki. Torby nie są po prostu głośne i wstrętne, w rzeczywistości można je do noszenia.

Podczas gdy torby są do noszenia, nadal stanowią bardzo wyraźne stwierdzenie. W przeważającej części powinieneś wiedzieć, że nie nosisz nudnej czarnej torby. Nawet gdy torba jest nieco niska niezbędna w L.A.M.B. World Design, wciąż ma sporo ciosu.

Przyznał L.A.M.B. Skórzana torba na Brolette Briolette nie jest czymś, po co bym sięgał, mogę docenić jej elementy projektowe. Na pierwszy rzut oka myślałem, że torba została wykonana ze skóry patentowej, ale tak naprawdę tak nie jest. Projekt skóry absyntu ma kontrastowe detale na zamek błyskawiczny. I naprawdę, kiedy ostatnio miałeś torbę ze skórą „absyntu”? Domyślam się, że nigdy. Jeszcze raz tak wyjątkowy. Istnieje odłączane podejście do paska (kropla 6 ″), zamknięcie zatrzasku, a torba jest wyłożona bawełnianą faille. Ta torba jest po prostu coś innego, nie będąc zbyt dla was konserwatywnych miłośników torebek. Nie jest zły. Kup za pośrednictwem Saks za 195 USD.