Czy Gen Z przywraca trenera?

Muszę się do czegoś przyznać. Jako (bardzo) wczesne trzydziesty mieszkanie w wielkim mieście, często nie pamiętam dokładnie, ile mam lat. Oprócz nie, nie uważam, że 30 lub więcej jest starych w żadnym rodzaju środkach, ani nie uważam, że kobiety (lub facet w tym przypadku) powinny odczuwać wymóg przestrzegania harmonogramów lub zgodnych ze standardami społecznymi.

Jednak kiedy zostawiam NYC na przedmieściach lub przewijam z moim kanałem na Instagramie, przypominam sobie, że jestem całkowicie dorosły (na 5’9, mam nadzieję, że tak), całkowicie pracująca dorosła. Oświadczenie niemowlęcia tutaj, a także interakcja, a także wesela na weselach, o mój! Och, a także prawie nie pamiętałem, aby wspomnieć o opublikowaniu Instagrama Bit Woman, którą wykorzystałem do BabySit za wspaniałą 16. Czy wczoraj nie zmieniłem twoich pieluch?

A jednak nic nie uderza mnie bezpośrednio w pełnoprawny dylemat egzystencjalny, w którym płaczę się do spania w nocy, a także pytam, czy kiedykolwiek naprawdę zrozumiem moją funkcję, będąc na tej ziemi, raczej jak Tiktok. Mroczna czarna dziura, która jest Tiktok, jest zarówno interesująca, jak i naprawdę przerażająca w tym samym czasie, a także nic nie sprawia, że ​​czuję się w moim wieku. Jasne, Tiktok jest pełen wieków, publikując wszystko, od treningów, a także losowych rutyn tańca po przepisy, a nawet obecne wydarzenia. Jakoś jakoś wydaje się, że moja strona główna jest pełna młodych dwudziestu lat, zwykle modnych kobiet, a także ich dniu w życiowych vlogach, a także filmów OOTD, a także wtedy, gdy czuję się dobrze… stary.

Niedawno miałem 20 minut do zwoju, kiedy natknąłem się na wideo z kobiety kronikującej wszystko, co kupiła w tym miesiącu. Jedna z jej zakupów wzbudziła moją ciekawość. Była to torba trenerska Tabby 18, a także nagle nie czułem się już tak starożytnym.

Poduszka Tabby Torba 18
przez trener

395 USD

Powrót trenera

Od kilku lat miałem oko na ciągle zmieniający się asortyment trenera, a także zrozumiałem, że są przeznaczone na powrót. Podałem znajomym, do połączeń rynkowych, a także stwierdziłem to tutaj na Purseblog. Od niesamowitego partnerstwa z mistrzem, po wydanie torby Swinger, a także miękkiego tabby, który znów odkryłem markę. W połączeniu z prawdą, że lata 90. mają ważny moment, szczególnie wśród najmłodszych kupujących mody, gwiazdy miały się wyrównać, a także ustawiają się w kolejce.

Jedno przeglądanie hashtagu #coachbag lub nawet #CoachpillowTabby daje niekończące się wyniki od filmów rozpakowywania do kobiet pokazujących kolekcje torb autokarowych. Wygląda na to, że Gen Z jest samodzielnym trenerem. W tym wszystkim podoba mi się nostalgia, ponieważ sam byłem trenerem, a także odczuwałem nostalgiczne poczucie przyjemności dla następnego pokolenia trenerów. Teraz mam tylko jedną troskę, zapytaj… czy jestem również stara o poduszkę trenerską Tabby 18? żartuję. *Natychmiast dodaje do wózka*