Ostatnio imprezy Paris Fashion Week i Pre-Oscars dostarczają celebrytów towarów w torbie

Paris Fashion Week jest w pełnym rozkwicie, Black Panther Press kończy się, a Oscary się skończyły. Trudno pomyśleć o tym, jak reszta miesiąca będzie porównywać z ostatnich kilku tygodni, pod względem torebek, ale nadal czujemy się bardzo #blered. Mam na myśli, że Jennifer Garner nosi mnóstwo pączków Krispy Kreme w jednym z tych zdjęć, a ja nawet nie musiałem z tym prowadzić. Dziel Potrzebujemy twojej pomocy. Są też pączki.

Alejandra Guzman
Meksykańska artystka nagrywacza Alejandra Guzman została zauważona, że ​​niosła tę totę Louis Vuitton x Jeff Koons Masters Neverfull, gdy przybyła na lotnisko w Puerto Rico. Jest w PR, aby zagrać w programie, który został przełożony po huraganie Maria. Kupuj Louis Vuitton x Jeff Koons Masters Neverfull Tote przez Louis Vuitton (3200 USD)

Danai Gurira
Wycieczka prasowa Black Panther była bardzo miła dla Purseblog i tęsknimy za tym, kiedy w końcu zakończy się. To jest Danai Gurira, wykonująca trochę więcej promocji z drobną niebieską torbą Tory Burch Juliette. Kupuj torbę Tory Burch Juliette Mini Top za pośrednictwem Tory Burch (498 USD)

Elle Fanning
Elle Fanning zauważono, że po Paryżu podczas PFW z tym kolorowym miu Madras Miu Lady Tote. Elle była twarzą na więcej niż jednej kampanii MIU MIU w niedawnej przeszłości, a ona otworzyła pokaz MIU Miu Fall 2018 kilka dni po zrobieniu tego zdjęcia. Kupuj MIU MAUU MADRAS MIU LADY VA VA MIU MIU (2590 USD)

Gwen Stefani
Gwen Stefani nosił do kościoła tę puszystą nylonową torbę Chanel Nylon w LA. Gwen zawsze miała skłonność do puszystych Chanels. Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective

Jaden Smith
Również w tym tygodniu w Paryżu: Jaden Smith, widziany tutaj z różowymi włosami i czerwonym skórzanym plecakiem Louis Vuitton Michaela. Kupuj plecak Louis Vuitton Michael przez Louis Vuitton (3600 USD)

Jennifer Garner
Jennifer Garner niedawno nosiła tę oszałamiającą starszą Céline Hobo i gigantyczną torbę Krispy Kreme Donuts do nieujawnionego miejsca gdzieś w LA. Kupuj torby Céline za pośrednictwem Vestiaire Collective

Leslie Mann
Leslie Mann przyniósł naturalną niebieską torebkę Chanel Gabrielle na imprezę Chanel Pre-Oscars. Dotarła także do czerwonego dywanu Oscarów. Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective

Lupita Nyong’o
W końcu oto Lupita Nyong’o, pozostawiając widok z wspaniałą zieloną i czarną tajemniczą torbą. jakieś pomysły?