Jak bardzo byłbyś gotowy zapłacić za bagaż obuwia?

Dla osób z bardzo drogimi kolekcjami obuwia lub tych, którzy bardzo cenią swoje ulubione buty, jestem pewien, że podróż z obuwiem jest konsekwentnym i irytującym problemem. Buty nie nadają się do pakowania, szczególnie w wieku i wieku, w którym nikt nie chce sprawdzić jej toreb, aby się obawy, że zostaną zgubione, skradzione lub ich kombinacja. Nie wspominając o kretyńskich opłat za bagaż, ale jeśli masz pięciocyfrową kolekcję obuwia do torby na całym świecie, pójdę naprzód i założę, że nie ranią się za 25 USD w jedną stronę.

W pewnym sensie mam na myśli, że obudowa o skórzanym bucie Jimmy’ego Choo naprawiłaby problemy niektórych ludzi, ale dla mnie powoduje wiele zamieszania i pytań. Przede wszystkim, dlaczego kosztuje to ponad dwie wielkie? Niektóre luksusowe marki nie pobierają nawet tak bardzo za rzeczywistą walizkę, która będzie trzymała zarówno ubrania, jak i buty.

W miarę upływu skrzyń do obuwia wydaje się, że jest to świetne. Wnętrze jest wystarczająco przestronne, aby pomieścić kilka par i wyłożone w uroczym lamparcie, który nie będzie wyświetlać zużycia z trzymania brudnego obuwia, i chociaż w żaden sposób nie lubię wytłaczania na zewnątrz (myślę, że wygląda ładnie tani), skóra to skóra i wspaniale jest ją mieć. Ale w jaki sposób ten przypadek ma być noszony? Czy to musi być jeden z twoich przeniesień, co wskazuje, że nie możesz przynieść ze sobą torby pełnej elektroniki i przekąsek? Czy musi pasować do Twojej walizki? Jeśli ma być pakowany w innym bagażu, po co iść do drogi, aby zrobić to wszystko skóry i po co dawać te nieporęczne uchwyty? I o wiele bardziej niż cokolwiek innego, ile musisz zapłacić czterech postaci za coś, co pomieści kilka par butów podczas podróży? Mówiłem ci, że miałem wiele pytań… Przejdź przez Net-A-Porter za 2295 USD.