Wiele mówiło o torbach z 2020 r.

2020 było raczej szalonym rokiem, a także trudno uwierzyć, że jesteśmy teraz w końcowym odliczaniu. Kiedy wyjaśniliśmy do ostatniego miesiąca roku, wierzyliśmy, że fajnie byłoby spojrzeć wstecz na kilka najczęściej omawianych torb z ostatnich 11 miesięcy. Chociaż jest to niezaprzeczalne, że był to rok, w przeciwieństwie do żadnego innego rodzaju, jedną rzeczą, która się nie zmieniła, jest społeczność kochająca torbę. Wszyscy mogliśmy cofnąć się na różne sposoby, niezależnie od tego, czy wskazuje to na sparowanie naszych kolekcji, cofając się z tym, co już posiadamy, lub oszczędzanie, a także budżetowanie dodatkowego trudności w uzyskaniu naszej najnowszej noszenia, wszyscy możemy docenić Szczęście, a także sąsiedztwo, które przynoszą kochające torby. W tym roku skupienie się na torbach opartych na trendach trwało wraz z skłonnością do starego podejścia do starego, jest nowe. Spójrz poniżej torby, które pozostały wyjątkowo omawiane w tym roku zarówno w naszym rogu sieci, jak i nie tylko. Od objaśnień sieci społecznościowych, a także odświeżania celebrytów po strony na stronach dyskusji na forum – te torby były integralną częścią 2020 roku.

Torebka Bottega Veneta
Bottega Veneta’s The Work został nam wprowadzony w zeszłym roku, jednak w 2020 r. Nadal kontynuował reżim w świecie torb, zyskując zainteresowanie celebrytów, a także wpływowych entuzjastów toreb, a nawet sceptyków wśród nas. Metoda o wiele bardziej praktyczna, niż można wierzyć tak samo jak stylowe, torebka nadal jest zarówno odpowiednia, jak i pożądana, pozostając jednym z światów mody, które są bardzo pożądane. W tym roku Bottega Veneta na nowo odkrył ten niezwykle pożądany styl, dodając masywny pasek do przenoszenia łańcucha do tego ogólnie bez paska. Wysoka jakość Bottega Veneta zawsze była na miejscu, a ten styl emanuje standardowym włoskim kunsztem. Torebka jest prawdopodobnie odpowiedzialna za obecny ruch trzymania, a także wpłynęła na wiele innych tego rodzaju stylów zarówno od innych wysokiej klasy marek, jak i współczesnych projektantów.

Torba kupna Telfar
W ciągu ostatnich trzech lat popularność torby na zakup Telfar wzrosła wykładniczo, a także w tym roku szum trwał, ponieważ marki należące do Bipoc wzrosły, na jakie zasługują. Torba jest nadal bardzo rozmawiana i pożądana, a także przyszłość jest jasna dla Telfara Clemensa, mózgów trafień z trafnie nazwanego Bushwick Birkin, który w tym roku objął dom CFDA American Accessories Designer of the Year Award. Bycie tak podekscytowanym (i wyjątkowo poszukiwanym), że nie można przechowywać worków w magazynie, jest problemem, który wielu projektantów chciałoby mieć tak dobrze, jak w tym roku sprawdził, że fani nadal nie mogą wystarczyć tego ultra-administracji , a jednak bolesna torba kupna. Dzięki nowemu partnerstwu UGG w Works Chatting z pewnością potrwa do 2021 roku.

Torba Chanel 19
Chociaż Chanel 19 ma swoją nazwę od roku, w którym została wydana, torba wzrosła w tym roku do popularności, co ostatecznie jest niezbędne zarówno w ramach asortymentu Chanel, oprócz szaf modnych ludzi na całym świecie. Modelowany po oryginalnej torbie marki 2,55, 19 jest bardziej miękkie, a także mniej ustrukturyzowane z silnym grubym łańcuchem, który dobrze rezonuje w 2020 roku. Chanel wydał wiele nowych iteracji 19 w tym roku – od dżinsów, a także Tweed po cekin Jako Velvet udowadnia, że ​​19 jest tutaj, aby zostać.

Prada Reedition 2000
Preferowane gwiazdy, które były tylko niemowlętami, kiedy oryginał po raz pierwszy uderzył w scenę worku, Reada Reedition 2000 została ponownie wprowadzona pod koniec ubiegłego roku. Najlepsza maleńka torba, która pojawiła się za każdym razem, gdy inspirowane w stylu vintage i archiwalne worki odrodzenia były u szczytu. W prostym w tym roku troszczenie się o nylon, który teraz wydaje się o wiele bardziej poszukiwany niż kiedykolwiek wcześniej, w tym roku nie powstrzymano popularności Ready Reedition 2000, która tak dobrze działa w 2020 roku dzięki kształtowi jak bagiet Mały pasek do noszenia, który szybko znajduje się pod ramieniem.

Gucci Jackie 1961
Mówiąc o archiwalnych przebudzeniach, w tym roku Gucci wydał słynną torbę Jackie 1961. Pierwotnie wyprodukowana w 1961 roku, a także nazwana na cześć samej Jackie Kennedy, torba była jedną z najbardziej oczekiwanych wydań roku. Jego charakterystyczne zaokrąglone linie, a także sprzęt definiują sylwetkę, a także w jakiś sposób zarówno współczesne, jak i tradycyjne w tym samym czasie. Jackie jest już preferowany zestaw celebrytów, jest oferowany w różnych iteracjach zarówno dla facetów, jak i kobiet.

Dior Book Tote
Dior Book Carry został wydany ponad dwa lata temu, ale pozostaje jednym z najbardziej poszukiwanych kształtów w świecie torby projektantów. Oryginalny rozmiar (i największy) został stworzony, aby przynieść wszystkie codzienne podstawy od pracy do gry, a także poza nią. Wraz z powodzeniem oryginału Dior dodał następnie dwa dodatkowe rozmiary do składu: Little, a także mini, dodatkowo cataPulting tego otwartego przeniesienia do statusu IT-Bag. Wraz z nowymi iteralizacjami przedstawionymi sezonem po sezonie Dior Book Carry pozostaje jednym z najczęściej dyskutowanych stylów roku.

Louis Vuitton Onthego Escale
Kolekcja Louis Vuitton Escale została wydana podczas jednego z najbardziej burzliwych lat w historii, ale nawet wprowadzenie tej żywej linii toreb było mile widziane z otwartymi ramionami. Fani po prostu mogą nie wystarczyć do efektu, jak efekt, ozdobne torby, RTW i akcesoria. Jeden z najbardziej cenionych kształtów ostatnich kilku lat, Onthego Escale był preferowany z tej kolekcji, sprzedając się prawie natychmiast, aby pojawić się w miejscach odsprzedaży w Dalejącej poza sprzedażą detaliczną.