MM6 Maison Martin Margiela Suede Purs

Jest coś, co wiele słyszałem o Maison Martin Margiela. To małe zdanie, a także zaczyna się tak: kiedy Margiela była dobra… itd. To trochę przygnębiające, a także niektórzy mogą wierzyć, że dotyczy tego sprytnego małego worka, nie zgadzam się. Przeciwnie, uważam, że ta zamszowa woreczka MM6 Maison Martin Margiela jest niedoceniana, aby być całkowicie eleganckim.

Jest to jednak całkowicie zamszowe, ale tworzy wspaniałą torbę z latem. Ponadto dodaje dodatkowy teksturowany akcent do twojego stroju, czylimy spójrz prawdzie w oczy, głównie bawełny o tej porze roku. a także kolor jest rodzajem stonowanego indygo z odrobiną szarości, nieoczekiwanego na lato. Być może, ponieważ lubię używać zimowych tekstur, a także kolorów latem, co nieco myli ludzi, jednak ta woreczka rośnie na mnie bardziej, a także więcej.

Jest to tak proste, że sparowanie z niczym byłoby bryza- i bez wysiłku. Ogromne przywiązania do strzelania dodają do tego wszystkiego bardziej fascynującego aspektu, dzięki czemu jest to nieco bardziej mechaniczne, ale wciąż wyjątkowo łatwe. Nosiłbym to po stronie logo. Kup z Saks za 265 USD.