Talkshoes Referencje: Christian Louboutin Rouge Louboutin Nail Color

Czerwona podeszwa Christiana Louboutina jest kultowa. Podczas gdy wielu nabywców wysokiej klasy może uznać ten wyjątkowy odcień czerwieni w odległości mili, kolor naprawdę zaczął się od lakieru do paznokci, a teraz skończyło się to lakierem.

W 1993 roku Christian Louboutin pracował nad butem Pensée, na który wpłynął „kwiaty” Andy’ego Warhola. Po zakończeniu Louboutin poczuł, że coś jest wyłączone, a także to, co wydarzyło się, to to, co uczyniło go taką legendą. Asystentka Louboutin Sarah maluje swoje paznokcie na czerwono w studio, a także projektantka pożyczyła czerwoną lakier, aby pomalować podeszwy nowego projektu. Urodziła się ikona.

Kiedy projektant podjął decyzję, nadszedł czas, aby zabrać swoją markę na rynek odwoławczy, nic dziwnego, że czerwony lakier do paznokci wydawał się jedyną metodą do rozpoczęcia.

Poszedłem do Saks w dniu wydania Rouge Louboutin, a nawet bawiłem się koncepcją zdobycia tego pożądliwego lakieru dla siebie. Wreszcie, podjąłem decyzję o dokonaniu zakupu, a także zrobiłem trochę eksperymentu, który wprowadza ten wysokiej klasy lakier do testu, a także dokładnie, jak umieścił on w naszych referencjach Talkshoes:

Estetyka

W tej kategorii sensowne było oparcie tego końcowego wyniku na obu estetyce lakieru oprócz butelki.

Butelka: Ta wyjątkowa, a także butelka architektoniczna naśladuje to, co oznacza marka Louboutin: seksowność zabrana do jej racjonalnej ekstremalnej. Czapka Rouge Louboutin stoi na osiem cali, aby pasować do największej pięty marki w historii, Ballerina Ultima, która została wyprodukowana w 2007 roku. Butelka jest tak samo wyjątkowa jak kolor w środku, z dwukolorową szklanką Ombré, a także wieloasetacją kształt. Ta butelka jest absolutnie oszałamiająca, a także nie przypominała żadnego rodzaju w Twojej kolekcji, gwarantowana.

Polski: Zwykle nie lubię czerwonego na paznokciach. Jestem wyjątkowo blady, więc genialna czerwona na moim bladym odcieniu skóry nigdy mi nie spodobała. Kiedy jednak podjąłem decyzję o przetestowaniu jednego z odcieni Louboutin, zrozumiałem, że nie będę żałował, że nie wypróbowałem podpisu czerwonego, a także cieszę się, że dokonałem tego wyboru. Ten kolor był jasny w porównaniu z moją cerą, jednak nie było przytłaczające w metodzie, jaką zwykle są inne czerwone kolory paznokci. To prawdziwa czerwona bez ukrytych tonów.

Po zakupie powiedziano mi, że był to najbardziej wyjątkowo pigmentowany lakier do paznokci na rynku, a także przedstawiciel handlowy wyjaśnił, że dwie warstwy tego lakieru są równoważne 20 warstw rutynowego lakieru do paznokci. Po tym, jak użyłem pierwszego płaszcza na paznokciach, mogłem natychmiast powiedzieć, że ten lakier był o wiele bardziej gęsty niż jakikolwiek inny lakier, którego próbowałem lub posiadałem.

Teraz o ogromne pytanie: czy to się wik? Bez względu na to, jak eleganckie jest, nadal jest to lakier do paznokci, więc tak, rozdrobniał. Zaobserwowałem wstępny chip po czwartym dniu. Byłem w stanie nosić ten kolor przez nieco ponad tydzień, zanim żetony stały się wyjątkowo zauważalne. Oprócz żetonów, bardzo podobało mi się ten lakier, to długotrwały połysk. Zwykle po manicure. Wstępny promieniowanie zanika po około dniu. Ten cień Rouge Louboutin utrzymywał swój promieniowany przez ponad tydzień, co sprawiło, że wyglądał, jakbym używał manicure żelowej.

Wierzyłem, że proces usuwania tego ożywionego odcienia będzie trudny, ale byłem mile zaskoczony. Ten kolor nie był trudny do wyeliminowania, a także nie odbarwił żadnego rodzaju paznokci. Ogólnie wygrana.

Budowa

Jednym z wyróżniających się elementów tego lakieru do paznokci jest wydłużona czapka. Mimo że możesz nie być wykorzystywany do malowania paznokci taką czapką, jest to podobne do długopisu kaligraficznego, a także trzymanie czapki wydawało się wyjątkowo naturalne. Jesteś w stanie zrozumieć ten łodygę, jakbyś trzymał długopis, który zapewnił mi maksymalny zarządzanie podczas malowania, a nawet zauważyłem, że popełniłem niewiele błędów. Jeszcze jeden dodatek tego lakieru: ponieważ z jego gęstej formuły nie powstały bąbelki powietrza, co jest problemem, które czasami zauważam z innymi lakierami do paznokci.

Ten polski podobnie ma trójkątną pędzel, który jest niedocenianym aspektem opakowania, ponieważ absolutnie ułatwia aplikację. Zauważyłem, że byłem w stanie uzyskać o wiele bardziej precyzyjną aplikację w pobliżu moich skórek, co jest absolutnie jednym z moich problemów, gdy robię manicure DIY. Pomiędzy długą czapką, a także grubą formułą, ten kolor wygląda bezbłędnie. Nawet jeśli nie jesteś najlepszy w robieniu własnych paznokci, ten lakier louboutin zapewnia cię.

Wartość

Jest to zdecydowanie największy obszar sporu podczas omawiania tego lakieru do paznokci. Każdy rodzaj kolorów paznokci LOUBOUITN kosztuje 50 USD (z wyjątkiem butelki Starlight Starlight Edycji Specjalnej w wysokości 675 USD, jednak już sprawdziłeś nasze przemyślenia na ten temat). 50 USD to absolutnie dużo pieniędzy na lakier do paznokci. Jednak to, co sprawiło, że zdecydowałem się na to, było to, że zrozumiałem wysoką jakość, którą bDostawaj się, zanim jeszcze tego spróbowałem.

Chociaż nie byłam pewna, jak długo trwa polski (i to był jeden z głównych powodów, dla których chciałem to przetestować), zrozumiałem zarówno produkt, jak i doświadczenie, byłyby przyjemne, jak i ekstrawaganckie. Pod koniec dnia są to twoje pieniądze, a jedynie Ty możesz wybrać dokładnie sposób, w jaki chcesz je wydać, jednak dlaczego możesz wybrać, aby uzyskać wysokiej klasy lakier do paznokci, jest najprawdopodobniej tego samego powodu, dla którego wybierasz setki, aby wydać setki , jeśli nie tysiące, na wysokiej klasy workach, a także butach: dla doświadczenia, wyłączności i jakości.

W ogóle nie żałuję, że ten polski. Podoba mi się ten kolor, jest to prosta aplikacja, a także ma specjalną butelkę. Czy dostałbym o wiele więcej w przyszłości? Najprawdopodobniej nie. Jednak to, co powiem, jestem pewien, że wszyscy wydaliśmy 50 $ na Sillier Things, więc jednorazowy jest najprawdopodobniej nie sprawi, że będziesz grymasować o wiele więcej niż ostatni zakup impulsowy.

pozostając moc

Ten tradycyjny czerwony odcień osiągnął słynny stan w obuwie, więc nie mam wątpliwości, że ten kolor paznokci zostanie sklasyfikowany dokładnie taką samą metodą w nadchodzących latach. Unikalnie zbudowana butelka będzie prawdopodobnie przedmiotem kolekcjonera, a także cała kolekcja Appeal Louboutin, prawdopodobnie odniesie sukces w wykorzystywaniu wysokiej klasy rynku, jak estetyka marki. Ponadto, pomimo dość wysokich kosztów identyfikacji lakieru do paznokci, jest to nadal najtańsza metoda dla aspirujących klientów, aby uzyskać kawałek ciasta Louboutin.

Ogólny wynik

Ogólnie rzecz biorąc, zapewniłem tę Rouge Louboutin A 4. Jedyną wadą tego koloru paznokci jest cena. Jest to strome w przypadku lakieru do paznokci, jednak nie żałuję mojego drobnego wyrzucania. To była przyjemność z tego paznokci z tą wydłużoną czapką, a także kolor jest tradycyjny, a także ponadczasowy. Podobała mi się metoda, którą kolor wyglądał na mojej uczciwej cenie, a także nie zaszkodzi, że kolor pasuje do mojego nowego Katesa.

Kup swój kolor paznokci Rouge z Christianem Louboutinem lub Saks za 50 USD.

Nie pamiętaj, aby sprawdzić dużo więcej o preferowanych markach obuwniczych na TalkShoes!