Czy zapłaciłbyś 1000 $ za torbę Tory Burch?

Współczesnymi projektantami trudno jest wyjść poza współczesną cenę bez wzbudzania gniewu ze strony klientów. Jest oczywiste, że znaczna część fanów marki takiej jak Tory Burch docenia pracę projektanta, ponieważ uważają, że oferuje to dobrą wartość dla ich dolara lub zamieszkuje przedział cenowy, z którym są dość wygodne. Kiedy marki te próbują podnieść się w górę, w niektórych przypadkach nie tylko ci fani nie podążają, ale zazwyczaj stają się wściekłe-jak śmiesz staje się zbyt duża, aby uzyskać bramki cenowe!

Jak można się domyślić, z tytułu tego postu, Tory Burch Attersee Chevron Satchel, powyżej, kosztuje 995 USD. Torba jest renderowana w zamszu i wełnie, wypełniona różnymi małymi koralikami i kilkoma większymi kamieniami do zamknięcia torby. Jest szczegółowy, bujny i trend na wiele sposobów na jesień. To biżuteria, sweter i torebka, które zostały zwinięte w jeden i uważane za wszystkie odmienne elementy, odciąga wygląd dość dobrze. (Nie jestem pewien co do kamieni u góry, ale poza tym jest to pięknie wyszukana torba.) Doskonałe materiały niekoniecznie robią wrażenie na fanach współczesnych marek, jeśli cena jest podobnie w porządku. W końcu nie po to zarejestrowali, a także przedsięwzięcia węża i futra przez marki takie jak trener pokazują to całkiem dobrze, przynajmniej w reakcji konsumenckiej. Wystarczy spojrzeć w naszą torebkę, aby podnieść tę atmosferę.

Pomimo tego, że wiem, że ta torba nie jest bardziej zawyżona za to, co jest niż jakakolwiek inna torba na rynku od podobnej marki, nadal nie mogłem za to odłożyć pieniędzy, nawet jeśli to uwielbiałem. W mojej głowie postrzegana wartość torby Tory Burch wynosi około 600 USD, a prawdopodobnie wymagałaby powolnej, stabilnej wspinaczki, aby marka przekroczyła tę liczbę. A ty? Czy możesz wizualizować torbę Tory Burch, która sprawiłaby, że będziesz się rozstać z wielkim? Czy to jest?

Jeśli tak, wybierz tę torbę za 995 USD za pośrednictwem Saks.