Miranda Kerr wygląda absolutnie idealnie z Pradą

, są kobiety, które sprawiają, że czujemy się odrobinę niepewnych, ponieważ urodziły się ładniej niż my, wypracowują znacznie więcej niż my, sukienkę znacznie lepiej niż my lub zarabiają znacznie więcej pieniędzy niż my – Poza tym jest Miranda Kerr, która robi wszystkie cztery jednocześnie z najwyższą finezją! Miranda po raz kolejny znalazła się na ulicach Nowego Jorku, wyglądając absurdalnie bezbłędnie, tym razem z niemowlętą torbą ramy Blue Prada Spazzolato. (Jej designerską torbą opcji w zeszłym tygodniu była Givenchy Antigona Topatch.) Jej dopasowana sukienka, w sytuacji, którą zastanawiałeś się, jest Victoria Beckham.

Zazwyczaj jest to punkt, w którym zacząłbym szturchać metaforyczne dziury w naszym idealnym obrazie celebrytów. „Tak”, powiedziałbym, w wielu słowach, „może zdobyć każdą torbę projektantów, którą chce za pomocą jednej połączenia telefonicznego, jednak jej (odpowiednie karierę) opcje są ssane”. To moja metoda poniżania ich czystej, niepodważalnej gwiazdy z moim szczebym bitowym kijem. W tym tygodniu nazywam jednak „wujkiem”. Miranda Kerr była w bazillion różnych światowych edycjach Vogue, jest mężatką Orlando Bloom, ma sympatyczną roczną, mrocznie piękną duszę, a także ma jedną z najbardziej godnych pozazdroszczenia projektantów garderoby/rockin ‘bods w Biz. Wygrasz Miranda Kerr. Wygrałeś. Mogę tylko modlić się, abyś był niesamowicie nudny.

Jeśli chcesz uzyskać dla siebie Miranda Kerr Magic, jej torebkę można uzyskać za 2950 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.