Moje postanowienia torebki 2015

Jesteśmy dwa tygodnie do Nowego Roku i chociaż czuję, że jestem otoczony postanowieniami, nie zrobiłem żadnego z własnych. Nigdy nie byłem rozdzielczością i podczas gdy w niektórych poprzednich latach powiedziałbym, że jadłbym lepiej, ćwiczyłbym więcej, podróżować znacznie więcej lub uczył się nowego języka, nigdy nie śledziłem. Ale w tym roku podjąłem decyzję w sprawie niektórych postanowień, które nie tylko chcę robić, ale myślę, że zrobię to, a one obracają się wokół moich torebek.

Oto moje postanowienia torebki na rok 2015. Czy masz jakieś? Jeśli tak, zostaw je w komentarzach.

1. Zmień moją torbę znacznie częściej
Mam wiele torebek; Liczba jest w setkach. Jestem jednak stworzeniem o nawyku, a kiedy znajduję torbę, którą lubię nosić, noszę ją przez chwilę. Często kilka tygodni w Timemie często miesiąc. Wskazuje, że wiele moich torebek po prostu siedzi bezczynnie, zbierając kurz.

W tym roku chcę znacznie częściej zmieniać moje torby. Nie oznacza to tylko, że mogę używać o wiele więcej worków, które posiadam, ale poznam je lepiej i widzę, co lubię i nie lubię, a wszystkie te informacje wskazują oczywiście o wiele więcej torebek!

2. swobodnie noś moje „ładne” torby
Wiem, że ta rozdzielczość brzmi absurdalnie i jest bardzo ściśle związana z moją pierwszą rozdzielczością. W zeszłym roku dzieliłem się tym często przerażony, że mogę nosić moje wspaniałe torby i biorąc pod uwagę, że napisałem ten post, byłem o wiele lepszy. W tym roku chcę nadal być priorytetem.

Sporo posiadanych przeze mnie toreb można postrzegać jako elementy inwestycyjne, ale z tego powodu nie dostałem ich; Dostałem je, ponieważ ich kocham i chcę ich użyć. Używanie torby wskazuje, że będzie wyświetlać zużycie lub może dostać zarysowanie, a może nawet krwawić je dżinsy. Oczywiście nadal będę traktować moje torby bardzo dobrze, ale chcę ich użyć, a nie tylko na nie patrzeć.

3. Edytuj moją kolekcję torebki
Prawie nigdy nie pozbyłem się jednej torby, którą posiadam. Jestem zbyt przywiązany do moich toreb i trzymam je wszystkie. Niektóre z nich prawdopodobnie nie będę się nosić z różnych powodów. Dużo podobało się, ponieważ są nadużywani, z mody, przesadni lub po prostu jestem po prostu.

Większość moich o wiele droższych projektantów to torby, które bardzo starannie przemyślałem, więc nie tylko miały sens, kiedy je dostałem, ale mają moc. Wiele współczesnych toreb, które posiadam, jest o wiele bardziej sezonowe, a także wiele nie trzyma tak dobrze, jak torebki premium. Chcę nieco edytować moją kolekcję i przekazać niektóre z moich starszych toreb, których nie używam.

4. Dodaj torby, których brakuje w mojej kolekcji
W zeszłym tygodniu ustawiłem torby w nowej szafie i zdałem sobie sprawę, że nie mam wspaniałej brązowej torby. Nie mam też wspaniałej torby nabywcy. Kiedy mam okazję patrzeć w dowolny sposób, moje torby o wiele łatwiej jest zobaczyć dokładnie to, co mam i czego mi brakuje.

Prawda jest taka, że ​​nie potrzebuję żadnych nowych toreb, ale jeśli mam w tym roku zdobyć nowe torby, chcę, aby były to torby, którą potrzebuje moja kolekcja. Może to marka, której mi brakuje, styl lub kolor, którego nie mam, ale chcę, aby moje zakupy w torbie z 2015 roku miały sens dla mojej kolekcji.

5. Wyczyść zawartość mojej torby
Jedną z moich ulubionych kategorii w Purseblog jest „To, co jest w jej torbie”. Uwielbiam widzieć, jakie torby noszą ludzie i co mają w środku. Jednak albo jestem najbardziej nieporządną osobą w historii, albo ludzie po prostu lubią dzielić się dobrym, a nie złym. (Ta ostatnia jest prawdą.) Niedawno przechodziłem przez torby i zdałem sobie sprawę, ile śmieci w nich gromadzę – jak rzeczywiste śmieci. Korzystam z pakietu Emercth, a następnie wkładam pusty pakiet z powrotem do mojej torby i zapominam go wyrzucić.

Nie spodziewam się najlepszego wnętrza, ale muszę być lepszy w czyszczeniu moich toreb po ich użyciu, aby kiedy je wyciągnę, nie były wypełnione śmieciami.

To są moje postanowienia torebki, jakie są twoje na rok 2015?