Gwiazdy przynoszą rząd, Bulgari, a także zdecydowanie do Veuve Clicquot Polo Tradycyjna

z całym hubbubem wielu, nakładających się tygodni mody, zapomniałem o tym, co w życiu przynoszą mi radość, na przykład Dwukrotnie obrotowe Veuve Clicquot Polo Classic. Tegoroczne wydarzenie w Los Angeles odbyło się w ostatnią sobotę, a także szokująco dobrze uczestniczyło. Nawet Julia Roberts była tam, a także była to wielka sprawa, ponieważ kiedyś poszła na mecz polo w filmie. Zawsze interesujące jest widzieć, co ludzie noszą w klasykach polo, ponieważ „Polo Match Attire” nie jest czymś, co Hollywood się jeszcze zamknęło. Gdybym musiał poinstruować kogoś dokładnie, jak unosić jednego z nich, stwierdziłbym „najlepiej nosić twoją najseksowniejszą niedzielę, jednak również starał się wyglądać wyjątkowo bogatym, ponieważ jest to polo”.

Naomi Watts
Ale zanim zanurzamy się w Polo Classic: Naomi Watts widział, jak przynosi tę uroczą żółtą torbę Gucci Arli podczas ścigania się na ulicach Nowego Jorku na skuterach.

Zdobądź teraz

Annalynne McCord
Aktorka Annalynne McCord przyniosła tę głęboką czerwoną torbę Bulgari Serpenti do 10. dorocznego Veuve Clicquot Polo tradycyjnego w Los Angeles.

Kupuj torby Bulgari tutaj

Aimee Song
Influencer Aimee Tune również poszła na 10. doroczny Veuve Clicquot Polo Classic, a także przyniosła jasnoniebieską satynową wersję torby Ascot.

Zdobądź teraz

Camila Coelho
Brazylijska influencerka Camila Coelho przyniosła białą, staddi Fendi Peekaboo Tiny do tradycyjnego Polo, który jest akcentowany paskiem logo Fendi. Dopiero teraz zdaję sobie sprawę, że mylę tę Camila z Camila Alves, żoną Matthew McConaugheya, od miesięcy.

Kupuj torby Fendi tutaj

Rachel Bilson
White był znaczącą opcją w tym roku w Veuve Clicquot Polo: oto Rachel Bilson, przynieś czerwoną małą torbę.

lily Collins
Odciągając się od Polo na gorącą sekundę, mamy Lily Collins, kręcąc Emily w Paryżu w Paryżu. Przynosi strzyżenie, a także zmiętą torbę z płata chanel z owczej skóry.

Zdobądź teraz

Wendy Williams
Wendy Williams została niedawno zidentyfikowana, aby jej metoda pracy w Nowym Jorku przyniósł błyszczący, czarny aligator Birkin. Co jeszcze miałaby nosić?

Kupuj torby Birkin tutaj

Hailey Rhode Bieber
Nie mniej więcej, mamy Hailey Rhode Bieber, na spacer po Los Angeles z pobierającą torbą z falą Louis Vuitton, przymocowaną do jej tułowia.

Zdobądź teraz