Oto, jak to jest spędzić 8 godzin w linii sprzedaży przykładowej Hermès

, nawet jeśli nie mieszkasz w jednej z niewielu globalnych stolic mody, w której próba sprzedaży jest realną rzeczą, aby zakończyć z całkowicie wolnym czasem , Prawdopodobnie słyszałeś wiele miejskich legend o czasach oczekiwania, długich liniach i agresji innych kupujących. Niewiele marek modowych inspiruje, jakie szalone Hermès jest jednak w stanie wymyślić, a Racked New York wysłał reportera, który doświadczył długo oczekiwanej sprzedaży marki. Miała sporo czasu.

Channing Hargrove stał na chłodnym, deszczowym chodniku w śródmieściu przez osiem godzin w zeszłym tygodniu, a wszystko, co dostała, to zabawna, lekko ponura historia o szaleństwie mody, łowców okazji i gotowości nowojorczyków do przyłączenia się do losowych linii, nawet jeśli są one Nie do końca pewni, na co wszyscy czekają. To dlatego, że pomimo jej wytrzymałości nigdy nie dotarła do sprzedaży i ostatecznie została odwrócona pod koniec dnia wraz z dziesiątkami innych.

Hargrove rozmawiała z niektórymi z jej innych konsumentów (lub, co dokładniej, hopami zakupowymi) w tym czasie i być może, co zaskakujące, tym, o czym wspomina, że ​​chcą kupić wiele często męskich więzi. Jest to prawdopodobnie rozsądna rzecz, na którą można liczyć (próbka Hermès rzadko obejmuje wyroby skórzane inne niż buty), ale wiele więzi na stronie Hermèsa kosztuje mniej niż 200 USD; Trudno sobie wyobrazić, że zniżka na kilka z nich warto zająć miejsce na chodniku przez cały dzień, ale co prawda, jednym z wielu niecierpliwych ludzi na Ziemi.

Możesz przeczytać pełne relacje Hargrove o szaleństwie sprzedaży przykładowej za pośrednictwem Racked NY.