Z jakymi torbami (jeśli w ogóle) rozstałeś metody ostatnio?

Nie można zlekceważyć, że czasy zmieniają się drastycznie, a także, gdy 2020 jest rokiem rozliczeń, nie jest zaskakujące, że zmieniło się wiele naszych potrzeb (i pragnień). Niezależnie od tego, czy zapewniłeś sobie zakaz kupujący worki z powodu surowszego budżetu, czy właśnie zdałeś sobie sprawę, że kiedy przynosisz swoje torby, a także to, co w nich włożyłeś, zmieniło się, ponieważ wiele z nas 2020 r. Służyło jako ideał Czas ponownie ocenić nasze obecne kolekcje.

Niedawno przeprowadziłem się z mojego małego domu w Nowym Jorku do większego obszaru w mojej dokładnie samej dzielnicy na Manhattanie. Przeniesienie było stosunkowo w ostatniej chwili, ponieważ prawdziwy rynek nieruchomości był znacznie bardziej burzliwy niż kiedykolwiek wcześniej, zmieniając się z dnia na dzień i minutę po minucie. Mój współlokator, a także postanowiłem poczekać na przedłużenie naszej umowy najmu, aby zobaczyć, gdzie zabrał nas nasz plan budżetowy, a także z radością odkryliśmy większy obszar, który nasz plan budżetowy może nadal pomieścić.

Mając znacznie więcej miejsca również oznacza znacznie więcej przechowywania, a mimo że wziąłem każdy produkt z mojego ostatniego domu do mojego nowego, rozumiem, że teraz nadszedł czas, aby naprawdę ocenić torby, które posiadam. Trzeba przyznać, że mam znacznie więcej worków, niż zdaję sobie sprawę, a także kiedy zacząłem pakować mój stary dom, a także wyciągnąć każdy produkt odzieży, a także akcesoria z każdego rogu mojej szafy, zdałem sobie sprawę, jak wiele toreb ja naprawdę własność. Nie zrobiłem pełnej liczby szczegółowych informacji, jednak uważam, że jest to około 20–10 toreb projektantów premium, a także 10 współczesnych.

Pakowanie, poruszanie się, rozpakowywanie i organizowanie z pewnością pokazało mi, że wymagam znacznie lepszego obracania torb, a także nie faworyzuję kilku moich nowszych zakupów. Jednak ocena tego, co obecnie posiadam, również pomogła mi uznać, że wymagam pracy nad nie tylko zrównaniem mojej kolekcji, ale także naprawdę lepiej w analizie torby, a także dokładnie tak, jak będzie działać, a także będzie działać, a także będzie działać Pracuj z dnia na dzień, zanim dodam to do mojej kolekcji.

Do tej pory nie rozstałem metod z żadnym rodzajem moich toreb, chociaż obecnie wybieram, czy zamierzam zaoferować moją torbę Gucci GG Marmont. Przyglądam się dokładnie, jak pasuje do mojego obecnego stylu w dzisiejszych czasach, a także próbuję wybrać, jeśli warto go zachować, ponieważ tak naprawdę nie wykorzystuję go tak bardzo, jak się spodziewałem. Czy ostatnio oferowałeś jakieś torby z swojej kolekcji? Jeśli tak, co i dlaczego?