Jimmy Choo Isola Shopper

Giddy Up, Cowgirl. Jimmy Choo Isola Shopper jest przygotowany na świetny czas Rootin „Tootin”. Jako dobrze, mam nadzieję, że nie spodziewasz się, że będę nadal komponować tak przez resztę postu, ponieważ uważam, że to sprawi, że moja głowa eksploduje.

Zmiana i stadniny to dwie rzeczy, z którymi musisz być bardzo ostrożny, aby nie przekształcić uroczego stroju w całkowity kostium. Ludzie z Jimmy Choo najwyraźniej wybrali takie ostrzeżenia, a także cierpi na nią torebka.

Naprawdę pragnę, żeby było lepiej, ponieważ w pewnym sensie, jak kierowali się tym stylem, jednak pierwszym problemem są gwiazdy. Stufty mogą być stadnami, a także gwiazdami, jednak czyniąc je jednym, a także dokładnie tak samo na super kosztownej torebce, nie podaje mi dokładnie „wysokiej klasy”. Stwierdza klaun rodeo. Kiedy zintegrujesz to ze zdrowym drzemką grzywki, a także masywnymi skórzanymi szwami na dokładnie tej samej torbie, ten konkretny kawałek staje się czymś, co najprawdopodobniej urokałoby wyjątkowo konkretny klient, a także ten klient nie jest ja. Co jest równie złe, ponieważ skóra, a także marszczenie detali na tej torbie są piękne. Reszta tego nie jest. Kup z Nordstrom za 1495 USD.