Celebryty faworyzują Gucci, Ferragamo i Altuzarra

, poświęcamy chwilę, aby zameldować się z naszą typową ekipą celebrytów z LA. Rzadko opuszczają LA, więc prawdopodobnie nie zobaczysz ich w różnych tygodniach mody, ale są niezawodnie „poza nim” praktycznie co tydzień, ponieważ odchodzą od treningów siłowni po spotkania w salonie kosmetycznym i Starbucks. Są to zasadniczo nasz chleb i masło. W tym tygodniu ich wybór torb jest niezawodnie niesamowity, jak zawsze. Nigdy nas nie opuszczaj, celebrytki z LA.

Ashley Benson
Ashley Benson przyniosła tę kuszącą Givenchy G3 na imprezę „Vanity Fair and L’Oreal Paris Celebrate New Hollywood” w Ysabel w West Hollywood.

Kup Teraz

Lucy Hale
Oto były Costar Pretty Little Liars Ashley, Lucy Hale, Ambling Around LA z kilkoma Starbucks i oszałamiającą nową torbą Ferragamo Studio.

Kupuj torby Ferragamo tutaj

Ariel Winter
Sezon Zimowy Ariel został znaleziony w LA w raczej energiczny dzień niosący czerwoną torebkę Gucci na łańcuchu.

Kup Teraz

Alessandra Ambrosio
PAPS zatrzasnął Alessandra Ambrosia niosącą neutralną skórzaną torbę Altuzarra w Santa Monica.

Kupuj torby Altuzzara tutaj

Irina shayk
Irina Shayk jest najnowszą celebrytą, którą można znaleźć z nową i wciąż nienazwaną torbą „It”. Gigi Hadid i Irina chodzili w Burberry’s London Fashion Week Show, a teraz oboje są właścicielami tej torby. Zbieg okoliczności?! Myślę, że nie.

Kupuj torby Burberry tutaj

Olivia Culpo
Oto Olivia Culpo, która rundach na Milan Fashion Week, jednocześnie ściskając najnowszą iterację Peekaboo przez Fendi. W jaki sposób nowa ocena Peekaboo?

Kup Teraz

Lisa rinna
Wreszcie, oto prawdziwe gospodynie domowe z Lisa Rinna z Beverly Hills, trzymając nową torbę Gucci Arli poza GMA.

Kup Teraz