Torba Man Monday: Parabellum Full Grain Bison Day Torba

Po codziennym potrawieniu pociągu Nowego Jorku w rutynowych godzinach dojazdowych widzisz wiele różnych torb; W końcu nowojorczycy mogą wbijać rzeczy w swoje pojazdy w ciągu dnia, a także wszystko, co chcemy mieć od czasu, kiedy wyjeżdżamy rano, dopóki nie dostaniemy domu w nocy, musi zostać sprowadzony gdzieś na naszą osobę. Niezmiennie męskie torby z centrum fitness to najbrzydsze z tych toreb, a także z torbą na żubra Parabellum Full Grain Day, chciałbym im przypomnieć, że mogą zrobić lepiej.

Chociaż torby z centrum fitness z pewnością mają ubrania w centrum fitness, zwykle Nowojorski facet wydaje się je wykorzystać, jest stand-in, gdy mają trochę więcej rzeczy dla Schlep, niż może zawierać teczka. Świat mody jest pełen torebek, które zaspokoją te potrzeby, jednak niektórzy mężczyźni, nawet ci, którzy wydają dużo pieniędzy na dobre garnitury, obawiają się, że inni będą wierzyć o nich jako mody.

Dla tych mężczyzn torba z marki takiej jak Parabellum jest idealna; Nie obejmuje zewnętrznych logo ani brandingu, a także ręcznie wykonany w USA ze skóry Bison. To mniej więcej tak macho, jak elegancka skórzana torba, a także powinna stłumić gejowskie obawy o kolesi, którzy po prostu nie wierzą, że posiadanie ładnie wyglądającej torby nie oznacza, że ​​ludzie będą martwić o swoją seksualność . Oprócz osób bez tych obaw, to tylko wspaniała torba.

Odbierz jeden ze swoich za 2650 USD za pośrednictwem Mr Porter.