5 świetnych marek, do których niedawno zakochaliśmy się na Instagramie

@TheSantofficial
Sant przykuł moją uwagę na minimalistyczne style z akcentem. Urodzony w Barcelonie, Sant miesza geometryczne kształty z artystycznymi, awangardowymi elementami ogrodowymi. Rezultat jest genialny, a także specjalne style, które są zarówno fascynujące, jak i istotne. Dodatkowo torby są wykonane z wysokiej jakości skóry, a ze sprzętu, co powoduje, że wyróżniają się pożądane style. Kupuj za pomocą netto-a-porta

@NunoOBags
Duńska marka Núnoo została wyprodukowana przez dwie siostry z wizją – chcieli wyprodukować wysokiej jakości torby po niedrogich cenach. Rezultatem jest fajna, ostrą linię prostych, a także niesamowicie do noszenia, które są zarówno modne, jak i uczciwe. Ta marka zaskoczyła mnie, gdy zauważyłem, że mieli wyskakujące okienko w Chilhouse, świetnej hybrydy spa/kawiarni, która znajduje się w mojej dzielnicy w Nowym Jorku. Przypadkowo, przestrzeganie tygodnia, w którym ich zespół PR skontaktował się ze mną, a także wysłał mi torbę pojemników Gina. Chociaż podobał mi się styl idealny, kiedy dostałem samą torbę, byłem wyjątkowo zszokowany, że naprawdę jest tam wysoka jakość. Kupuj za pośrednictwem Shopbop.

@Mlouye
Mlouye został założony w Stambule w Turcji w 2015 roku przez projektanta przemysłowego Meb Rure. Mając na uwadze zrównoważony rozwój, style Mlouye łączą aspekty architektoniczne z wysokiej jakości materiałami. Rezultat jest dziwaczny, świetne style, które są mile widzianą modyfikacją tego, co obecnie produkują inni projektanci. Postęp i estetyka są na czele umysłu Rue, a także obaj dyrektorzy są wyjątkowo apare w sylwetkach Mlouye. Kupuj za pośrednictwem Shopbop.

@BuildingBlock
Najprawdopodobniej nie jesteś zupełnie obcy Building Block, który jest studiem stylu, które zostało założone w LA w 2011 roku. Kilka razy zaprezentowaliśmy go na stronie, jednak aż do głębokiego zanurzenia się w marce Karm na Instagramie, nie był dokładnie na czele mojego umysłu. Style Building Block znajdują się po znacznie bardziej minimalistycznej stronie, jednak style są nieco mniej współczesne, a także o wiele ponadczasowe, uderzając równowagę, którą wiele minimalistycznych marek toreb przestaje działać. Kupuj za pomocą netto-a-porta.

@naturaesacra
Wreszcie, Naturae sacra, która wskazuje „tajemnicze – święte” po łacinie, to współczesna marka toreb, która poślubia geometryczne, ale wyrafinowane linie z aspektami odkrytymi w naturze. Torby są tworzone w Mediolanie, a także ręcznie wykonane w Turcji, skupiając się na wykwalifikowanym kunszczu. Każdy zarządzanie jest dokonywane z żywicy, co powoduje jedyne w swoim rodzaju, unikalne wykończenie. Rezultatem końcowym są wyrafinowane sylwetki, urzekające, a także wyjątkowo świeże. Kupuj za pomocą netto-a-porta.