Moje postanowienia torebek z 2011 r.

Najlepsze postanowienia noworoczne z roku na rok zwykle obracają się wokół utraty wagi, sprawności i zdrowego odżywiania. Prawdą jest, że wszyscy musimy skupić się na powyższym w naszym życiu, ale czy to nie jest kiepskie, jeśli chodzi o postanowienia noworoczne? „Cześć, jaka jest twoja rezolucja noworoczna?” Odpowiedź: „Aby stracić te dodatkowe 10 funtów, które nosiłem od ponad 5 lat”. Możliwy do przewidzenia.

Zamiast dzielić z tobą normalne i oczekiwane postanowienia, skoncentruję się na mojej noworocznej torebce w 2011 roku, ponieważ jest to torebblog. Na początku pomyślałem, że ten post może być odrobiną bardziej humorystyczną, ale postanowienia torebki są ciężką obsługą wszystkich. Kliknij więc poniżej, aby zobaczyć, co planuję zrobić, jeśli chodzi o torebki w 2011 roku!

1) Zmień moje torebki znacznie częściej

Moja kolekcja torebek osiągnęła przytłaczającą liczbę, może teraz około 100 toreb. To wskazuje, że mogę codziennie wymieniać torby, a gdybyś zobaczył mój każdego dnia w roku, zobaczyłbyś tylko recykling każdą torbę około 3-4 razy. Ta statystyka jest obrzydliwa.

Jakoś udaje mi się zostawić wiele worków przechowywanych i odepchniętych zbyt daleko, tak bardzo, że zaniedbałem ich użycie. Nadszedł czas, aby zetrzeć kurz i dać każdemu torbę trochę kochającą. Oznacza to, że nadszedł czas, aby przestać tęsknić za nową i miłość i nosić stare (które bez wątpienia kiedyś tęskniłem).

2) Zdobądź tylko torby, których faktycznie użyję

Brzmi głupio, prawda? Na przykład, dostajesz tylko nową torebkę, abyś mógł z niej korzystać. Ale mam tę „rzecz”. Polega na kupowaniu czegoś naprawdę świetnego, a potem chcę go używać tylko na specjalne okazje. Obwiniam to za moją mamę (cześć mamo!). To niekoniecznie zła rzecz, to tylko „rzecz”.

Na przykład, kiedy kupiłem swój pierwszy Birkin, dosłownie prawdopodobnie nosiłem go tylko około 5 razy w pierwszym roku. To brzmi i jest śmieszne. Ale chciałem zachować ten Birkin nieskazitelny, więc bardzo ostrożnie go owinęłem i odłożyłem tylko po to, aby zabrać się na idealne okazje.

Ale kim się oszukuję – to są akcesoria, o których mówimy. i mają być używane. Więc w 2011 roku, jeśli kupuję „specjalną” torbę, użyję jej. Jeśli uważam, że można go traktować tym samym losem mojego pierwszego Birkina w pierwszym roku, przebywa w sklepie.

3) Edytuj zawartość wnętrza mojej torby

Po naszych pierwszych partiach tego, co jest w jej torbie, zdałem sobie sprawę z jednej ważnej rzeczy: muszę lepiej wyczyścić moją torbę. Moja torba w żadnym wypadku nie jest bałaganem, ale muszę planować edytować. Wnętrze muszą zostać starannie uwzględnione, a to sprawi, że moja torba nosi wrażenia o wiele przyjemniejsze.

4) Jeśli chodzi o zakup, pomyśl i ponowne przemyślenie, jeśli moja kolekcja wymaga tego dodania

Ponownie, kapitan widoczny tutaj. Ale często wszyscy musimy usiąść i spojrzeć na naszą kolekcję torebki. Niektóre osoby mogą chcieć tylko dużych czarnych hobos, ale jeśli chcesz różnorodności, upewnij się, że nie zaczynasz nadmiernie wykonywać niektórych obszarów. Muszę usiąść w mojej torebce i zdecydować, co jest potrzebne. Czy potrzebuję kolejnej neutralnej torby do przenoszenia? Nie, potrzebuję jasnego, atrakcyjnego egzotycznego.

Więc drogi mózgu, czas pomyśleć, zanim kliknę zakup.

5) Przestań mówić o torbie Balenciaga i już ją zdobądź

Nie tylko będę to pokochać, ale wszyscy bardzo docenicie, że zamykam YAP o polowaniu na najlepszy BBAG. Numer 1, wyraźnie zbudowałem to trochę za dużo i numer 2, nawet ja mam dość tego polowania. Moje publikowanie o Balenciaga można znaleźć tutaj tutaj tutaj i tutaj

Więc masz moje postanowienia torebki z 2011 roku – co jest twoje?