BEIRN Jenna ręcznie malowana noszenie

BEIRN zawsze będzie dla mnie zauważalną i rozpoznawalną marką, ponieważ wykorzystują one szczególnie wyjątkowe i świeże medium do swoich torb; WatersnaKe. Rzadko widziałem torbę lub akcesorium zlewni, które nie są BEIRN, a także ten ręcznie malowany przez Beirn Jenna potwierdza atrakcję, którą tak wiele odczuwa dla tej marki.

Noszenie ma tradycyjny kształt Beirna, który miesza się zarówno między hobo, jak i torbą, jednak całkowicie bierze go w nowym kierunku, ponieważ jest ręcznie malowany w kolorowych plamach, a nie pojedynczo odbarwiając jeden odcień. To mile widziana zmiana, która ożywia torbę, a także jednocześnie sprawia, że ​​zarówno zaawansowana, jak i artystyczna.

Dla każdego rodzaju tych, którzy czuli torbę Beirna, urok jest jasny; Torby są jednak lekkie, jednak mają specjalny połysk, który pochodzi z kombinacji natury zlewni, a także specjalnego procesu malowania. Właśnie powiedziałem, że jest to egzotyczna torba z dziwacznym dotykiem Crayola, który nie będzie walczył o zapasową modyfikację po zakupie. a także najlepsza część? Noszenie jest całkowicie składane, co oznacza, że ​​można go zapakować, a także może iść z tobą do wszystkich zakątków świata- a nawet tuż za rogiem do biura. Kup z Bergdorf Goodman za 350 USD.