Najlepsze przedmioty z Nordstrom Anniversary Sale 2017 (na podstawie wczesnej sprzedaży dostępu i zakupów torebek)

Spędziłem nadmierną ilość czasu na śledzenie sprzedaży rocznicy Nordstrom 2017 na stronie Nordstrom, jak i na kompleksowym (i bardzo uzależniający) wątek na torebceum. Jeśli chcesz zobaczyć poważne zaczerpnięcie, sprawdź załogę Purseforum, która zgromadziła jedne z najobszerniejszych list tego, co kupili, to, co przechowują, i dzielą się, gdy poszukiwane przedmioty powrócą do magazynu. Podczas gdy wiele przedmiotów wyprzedało się, w niektórych przypadkach pojawiają się z odrobiną zapasów opartych na zwrotach lub Nordstrom wypuszcza znacznie więcej na teren i jego sklepy. W przypadku wielu wyprzedanych przedmiotów pojawią się dziś nowe zapasy, gdy zacznie się ogólny dostęp dla wszystkich. x

Śledziłem najbardziej poszukiwane przedmioty oparte na zakupach torebek, a także przedmiotów, które najszybciej się wyprzedały. Teraz masz szansę zdobyć te przedmioty, zanim ponownie się wyprzedają, i tym razem trudno będzie je wyśledzić po tym, jak odejdzie po obniżonej cenie rocznicowej Nordstrom! Oto przedmioty poniżej, zadowolone zakupy wszystkich!

Kup teraz sprzedaż rocznicy Nordstrom!
Longchamp legia, rozszerzalna torba
przez Nordstrom
W tegorocznej wyprzedaży nie ma wielu świetnych toreb, ale TPFers uwielbiał tę ekskluzywną torbę Longchamp Nordstrom. Jest też skórzana wersja, którą naprawdę lubię!

Kardigan Leith Easy Circle
75 USD 49,90 USD
Wielu rozmawiało o pozycji na TPF? Ten kardigan Leith. Wersja zeszłoroczna ma lepsze recenzje, ale ten swetra sprzedaje się (szczególnie w różowym kolorze, za które wszyscy się domyślają). Niektórzy twierdzą, że kieszenie są trochę dziwne, ale ogólnie jest to najlepszy sprzedawca!

Vince Milo Lokeer 250 USD 164,90 USD
Te mokasyny wyprzedały się szybko i przegapiłem swój rozmiar. Panie na forum kochają ich i powiedziały, że są bardzo wygodne. Buty biegają nieco duże, tak wiele sugeruje rozmiar o pół rozmiaru.

MACKAGE BELTED HEKTRYDA MOTO KURTA
705 USD 469,90 USD
Mackage tworzy jedne z najlepszych skórzanych kurtek, jakie kiedykolwiek posiadałem, a ta ma świetne recenzje wszystkich, którzy do tej pory go kupili!

Koszulka w kratę Rails Hunter
148 USD 99 USD
Ta kratowa koszulka wyprzedała się i wielokrotnie wróciła do magazynu, a ja mogę zaświadczyć, że koszulki Rails są bardzo miękkie i wygodne. Do wyboru jest 6 kolorów.

Blawana bawełniana z kapturem Burberry 395 $ 249,90 $
Ta bluza z kapturem wyprzedała się bardzo szybko w kolorze czarnym, a Mauve podążył ściśle z tyłu. Panie na TPF mają mieszane reakcje, gdy osobiście dostali sweter, ponieważ ramiona są bardziej bardziej niż oczekiwane, ale konsensus jest to, że ta bluza jest świetna do nakładania warstw i wygody.

Chanel Coco Gloss Nawilżący trio Glossimer
92 USD
Torebka, która jest dostarczana z tym trio, jest edycja limitowana i bardzo urocza, a także jest opcja nago trio.

Barefoot Dreams Coschic Lite Circle Cardigan
116 $ 76,90 $
Drugi wiele zakupionych przedmiotów? Ten swetra. Mogę ci powiedzieć, że wygląda na przytulnie! Podobny swetra z kapturem jest też bardzo dobrze sprzedający się!

Okulary przeciwsłoneczne Tom Ford Carla
409 USD 270,90 USD
Okulary przeciwsłoneczne Tom Ford są gorącymi sprzedawcami podczas tej sprzedaży i istnieją trzy inne opcje: tutaj, tutaj i tutaj.

Blanknyc zamszowa kurtka moto
188 USD 125,90 USD
Tylko czerwona wersja wyświetlała się, gdy stworzyłem tę listę, ale szary jest niesamowity! Cena jest świetna, recenzje są świetne, to niesamowite znalezisko.

Syntetyczne legginsy Syntetyczne Spanx
98 USD 64,90 USD
Faux skórzane legginsy, które ładnie trzymają wszystko? tak proszę!

Adidas Rubular Viral 2 Sneaker 99,95 $ 74,90 $
Wszystko, co różowe wydawało się szybkie podczas wczesnego dostępu, a trend tenisów jest nadal silny. Jest też różowa para Nike, ale ci adidas byli też gorącymi sprzedawcami.

Dyptyque Candle Candle Set 75 USD 55 USD
Świece dyptyke są moim osobistym faworytem, ​​ale panie na TPF są równie duże, jeśli nie większymi fanami Viluspa. Tak czy inaczej, wiele opcji i Twój dom będzie pachniał boską!

Evian Water Spray Water
42 USD 21 USD
Ten orzeźwiający spray jest gorącym przedmiotem i idealnym na te ciepłe letnie miesiące!