Bardzo popularny bagaż Rolling Louis Vuitton właśnie otrzymał zupełnie nowy wygląd

Nie powinien zszokować nikogo, kto zna historię Louisa Vuittona, że ​​bagaż marki jest nadal trwałym, funkcjonalnym ulubieńcem luksusowych podróżników (i mnóstwa celebrytów globettowych) Świat – po wszystkim, firma zaczęła od budowy niestandardowych rozwiązań podróżniczych dla europejskich królewskich i szlachty. Na szczęście nie musisz mieć tytułu rodzinnego, aby cieszyć się najnowszymi innowacjami podróżnymi Vuitton: bagażem Rolling Louis Vuitton, stworzonym przez legendarnego projektanta przemysłowego Marca Newsona.

Rolling Bagagage ma wiele problemów z projektowaniem, nawet na wysokiej klasy, ale wśród największych jest to, że większość ma wewnętrzny prześwit dla rozszerzalnego uchwytu, który wyskakuje z góry, co oznacza, że ​​zawartość walizki nie siedzi na płaskiej powierzchni Podczas pakowania. Newson rozszerzył rozszerzony uchwyt, aby przenieść pełną szerokość walizki, co oznacza, że ​​jej struktura wewnętrzna znajduje się w rogach obudowy zamiast na środku wnętrza. Daje to walizce całkowicie płaskiej powierzchni wewnętrznej, co ułatwia efektywne pakowanie. Jest to rodzaj prostego, praktycznego rozwiązania, które sprawia, że ​​wszyscy zastanawiają się, dlaczego nie myśleli o tym najpierw, jakim jest, jak sądzę, jak stajesz się najbardziej wpływowym projektantem przemysłowym swojego pokolenia.

Nowy, twardy projekt jest rozliczany jako bagażnik turystyczny XXI wieku i występuje w dwóch rozmiarach: 50 i 55 cali. Oba rozmiary są dostępne na płótnie Monogram, płótnach grafitowych Damier i skórze Epi, a 55 jest również dostępna w płótnie TAIGA, COWN COWS i Monogram Eclipse Canvas. Ceny zaczynają się od 2660 USD za 50-calowy model na jednym z płótna, i przekraczają 5900 USD za model 55-calowy w krowiu VVN. To sprawia, że ​​są tańsze niż najczęściej popularne skrzynki LV, Pégase i Zephyr, w tych samych rozmiarach i materiałach, co prawdopodobnie gwarantuje, że wkrótce zobaczysz wiele eleganckich nowych projektów Newsona w salonie na lotnisku. Jeśli chcesz spersonalizować swoją torbę, wersje na płótnie obu rozmiarów kwalifikują się również do monogramu Mon, usługi dostosowywania Louisa Vuittona.

Sprawdź zdjęcia promocyjne nowych toreb, a także szczegółowe ujęcia projektu. Dowiedz się więcej przez Louis Vuitton.