Możesz zamówić w przedsprzedaży Dolce & Gabbana Autumn 2015 Akcesoria na pasie startowym, w tym słuchawki o wartości 7 990 USD

w ciągu ostatnich kilku lat, dostrzepiliśmy dokładnie to, jak Dolce & Gabbana prowadzi działalność w zakresie akcesoriów. Powoli, jednak na pewno nacisk przeniósł się od pod zadowolonych tłumu, takich jak skórzana torba Miss Sicyly na małe, cenne, misternie ozdobne elementy, które wydają się tak samo jak przedmioty artystyczne, co robią torby. Kolekcja marki w 2015 roku przeniosła ją na wyższy poziom, między innymi z parami mocno ozdobnych słuchawek.

Te i znacznie więcej są oferowane do zamówienia w przedsprzedaży za pośrednictwem Moda Operandi, a także kilka z nich należy uwierzyć, w tym prawie 8 000 $ słuchawek Fox Fur. To jednak nie jest nawet najbardziej kosztowny kawałek w kolekcji; Ten zaszczyt trafia do sprzęgła serca o wartości 14 500 USD. Sprawdź kilka naszych preferowanych akcesoriów poniżej lub kupuj pełny wybór, w tym ubrania, za pośrednictwem Moda operandi z 16 marca.

Skórzane słuchawki Dolce & Gabbana Fox Furt
7 990 USD za pośrednictwem Moda operandi

Dolce & Gabbana Mamma Hafted Dolce Bag
3145 USD za pośrednictwem Moda operandi

Dolce & Gabbana Nude Velvet Cocco torba
8 895 USD za pośrednictwem Moda operandi

Haftowane słuchawki Dolce & Gabbana Red Hafted
7095 USD za pośrednictwem Moda operandi

Dolce & Gabbana Sacred Heart Evening Bag
14 500 USD za pośrednictwem Moda Operandi

Dolce & Gabbana Wood Framework Bag Dolce
7 995 USD za pośrednictwem Moda operandi

Dolce & Gabbana Plexi upiększona torba Dolce
5 295 USD za pośrednictwem Moda operandi