Fendi Mini Chain Multicolor Tassel Bag

przez jakiś czas byłem gwałtownie przeciwny małym torbom z długimi paskami. Pozwól, że wyjaśnię, jestem dla nich przeciwny. Mając 5’10, a także nie jest Waif, wierząc o wyjątkowo małą torbę zwisającą u mojej boku wydawała się absurdalna (podobnie jak wiele małych kobiet odkrywa duże torby głupio na swoich ciałach). Więc zagadaj mi to, dziś kopie zupełnie małą torbę z logo, a także tęczową frędzel. Kim jestem i co zrobiłem z drugim ja?

Naprawdę, to wszystko inaczej niż mnie. Oprócz tego, że jestem tak odmienny, czyni mnie jeszcze bardziej. Podoba mi się koncepcja przyniesienia Mini Mini Chain Multicolor Tassel na noc lub podczas szybkiego biegu. Brak wymagania, aby zadzierać z ciężką torbą na ramię, tylko długim paskiem łącza łańcucha, a także zwartym korpusem. Ciało torby jest wystarczające do kształtowania telefonu komórkowego, kartami kredytowymi, gotówką, szminką. Oprócz tego są podstawy dla wielu z nas, choć jeśli jesteś mamą, a także wychodząc z młodych ludzi, to zupełnie inna historia.

Styl torby ma długą kroplę, dokładnie 22 ″. a także idealne ukończenie dotknięcia płótna powlekanego monogramu Fendi; Wielokolorowy duży frędzel. Spodziewaj się akcesoriów, aby Twoje torby będą reżysować Ultimate tej wiosny (Louis Vuitton jest w pobliżu tego trendu), a Fendi jest w kolejce. Pomiary to 5 ″ W x 4 ″ h x 1â¾ ”d. Koszt jest raczej wysoki, kup z Saks za 560 USD.

Czy wymagam odrobiny zmysłu?