Liczne worki Mariah Carey

, gdy dotyczy to koszykówki, wieloletnie gwiazdy stanowią trochę wyzwania logistycznego. Są nie tylko niezwykle dobrze zorientowani w Paparazzi unikanie (i nie wymagają zdjęć swoich porannych biegów kawowych, które nieustannie krążą, aby je zachować w wiadomościach), ale także są wykorzystywane do „obsługi” przez zespół ludzi Czyje to zadanie do ich kaprysów. Oznacza to, że ludzie tacy jak Mariah Carey nie wymagają przynoszenia toreb, chyba że po prostu zachwycają się przyniesieniem torby, a także kiedy to robią, zwykle nie są przyłapani na tym, że kamera wideo.

Właśnie dlatego nigdy wcześniej nie skatalogowaliśmy opcji torby Mariah: po prostu nie było ich wystarczających złapanych w filmie, aby zawracać sobie głowę dokumentowaniem. Ostatnio jednak Mimi było trochę łzy, gdy dotyczy to zarówno publicznie widzianych w wyluzowanych okolicznościach, jak i przynosi to torby. Kiedy wykopaliśmy głębiej, to, co wymyśliliśmy, nie było ogromne, jednak kilka toreb jest tak świetnych, że warto je pokonać przez kilka minut. Mamy nadzieję, że Mariah wkrótce będzie dostępny, a także o znacznie większej liczbie nowych toreb.

Torba do butelek z perfumami Chanel
Kupuj Chanel przez Vestiaire Collective
Dla mnie wydaje się to najlepszym rodzajem torby Mariah: błyszczące, drogie, znacznie bardziej ozdobne niż funkcjonalne.

Torba Christian Louboutin Paloma
2490 USD za pośrednictwem Saks
Nie zszokuje nikogo, kto widział stary, znany odcinek MTV Cribs Mariah, że jest fanatyką Louboutin, a także w niektórych przypadkach, że lojalność rozciąga się na torby.

Hermès Birkin
Oprócz delikatnych szponów Chanel, egzotyczne Birkins wydają się kolejną odpowiedniej opcją dla Mimi, a także ostatnio przyniosła dwie z nich.

Hermès Birkin
Ta różowa wersja jest szczególnie piękna.

Hermès Birkin
Wygląda doskonale w wielu różnych sytuacjach oświetlenia.

Torba Louis Vuitton Alma
1 820 USD za pośrednictwem Louis Vuitton
Przez lata aż do niedawnej marki Mariah w torebce, kiedy dowiedziała się jej z torbą, był to Louis Vuitton.

Louis Vuitton Soft Lockit Bag
Założę się, że garderoba Louis Vuitton Mariah jest ogromna.

Louis Vuitton x Christian Louboutin Consumer Tote
Tutaj poślubia dwa swoje najważniejsze zainteresowania modowe: Louboutin oraz LV.