Wiele torebek celebrytów na Milan Fashion Week Spring 2014

nazwa „Fashion Week” jest tak myląca. Szybkie siedem dni eleganckich ubrań, a także my, a także możemy iść dalej, prawda? Proszę? NIE. Moda ma już wypaczone poczucie czasu (zimowe płaszcze na sprzedaż w czerwcu? Milan Fashion Week pojawił się tak dobrze, jak już minął, ale podobnie jak zarówno w Nowym Jorku, jak i Londynu, pełna historia tego wydarzenia nie jest tylko tym, co dzieje się w programach. Na zewnątrz dzieje się również cały świat mody, a także obejmuje to niektóre osoby o różnorodnych poziomach sławy, przynoszą torebki. Oczywiście tam, gdzie są ludzie, przynoszą torby, jesteśmy tam, aby je udokumentować. Spójrz na najlepsze momenty torebki spośród pokazów poza Mediolanem 2014.

Anna Dello Russo nie ma innej metody niż w stylu klienta Milan Street. Redaktor Vogue Nippon-At-Large jest rozumiany za używanie kilku najbardziej absurdalnych pasów startowych wyglądających prawie dokładnie, gdy są one stylizowane na pokazy, a także ukończyła ten wygląd Dolce & Gabbana z haftowanym ramieniem Dolce & Gabbana Miss Dolce Hafter. Torba. Odbierz podobną torbę za 1595 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Inny dzień, inna torba dla Anny – tym razem jest to Tote Paula Cademartori Faye. Wybierz podobną wersję torby za 2124 USD za pośrednictwem Farfetch.com.

Podczas biegania z Dello Russo dla absurdalnej nagrody stroju jest pisarka blogu Chiara Ferragni, która pasowała do lekceważonej torby Hermesa Kelly z… cóż, cokolwiek dzieje się na jej głowie, a także szarfę.

Jeśli spojrzysz na zdjęcia poza ogromnymi światowymi tygodniami mody, izraelski prezenter telewizyjny Hofit Golan może być zawsze odkryty na koncertach, a także powszechnie siedzących w pierwszym rzędzie. Nikt nie rozumie dlaczego. Tutaj przynosi Tote Salvatore Ferragamo Sookie. Kup z Bloomingdale’s za 1390 USD.

Mówiąc o mylących uczestnikach… Francesca Eastwood? Ona z płonących kontrowersji-fake-birkin? Była pierwszym rządem w Ferragamo, przynieś prawie na pewno sprzęgło Salvatore Ferragamo. OK, jasne, dlaczego nie. Kupuj Ferragamo przez Neiman Marcus.

Włoski towarzyska, a także biznesmen Lapo Elkann, przyniosły tę wspaniałą teczkę Gucci Matte Crocodile podczas uroczystości. Nie krępuj się ślinić się nad tym. We Włoszech czasami kolesie wygrywają konkursy torby. Podobny wygląd 42 000 $ za pośrednictwem Gucci.

Koreańska aktorka Lee Young-Ae wprowadziła teczkę Gucci zaadaptowaną do torebki-sprzęgła Gucci Woman Lock. 1590 USD za pośrednictwem Net-A-Porter.

Nie jest to prawdziwe obchody mody, dopóki ktoś nie smuci się z Hermesem Birkinem, a także pośpiesznie mówieniem na telefonie komórkowym. Tym razem Fiona Swarovski. Tak, jest na tych swavoskis.

Brytyjska piosenkarka Paloma przekonała się różową posypką na pokazie Maxmara, używając monochromatycznego zespołu, który pasuje do motywów serialu, a także różowego płaskiego sprzęgła Maxmara z samej kolekcji. Kupuj Maxmara przez Bloomingdale’s.

W Fendi Delfina Delettrez dostała notatkę o futrze, najprawdopodobniej odkąd zaprojektowała rozmyte bombki kolekcji. (Ponadto, najprawdopodobniej, ponieważ jej pełne imię to Delfina Delettrez Fendi.) Zgadujemy, że jest to torba Fendi, jednak trudno jest zobaczyć poza kulkami. Kupuj Fendi przez Neiman Marcus.

Singapurska piosenkarka/aktorka Fann Wong została również ubrana w futra na pokaz Fendi, w tym jej torbę Fendi Mini Peekaboo. Odbierz białą wersję za 6900 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Model momentu Cara Delevingne rzadko przynosi torebkę, jednak jeśli ktoś dostarczył nam wspaniałą żółtą torbę Fendi 2jours, najprawdopodobniej też ją przyniesiemy. Odbierz 2 jour w mnóstwie kolorów w Nordstrom za 2260 $$.

To samo dotyczy Cara, a także jej fendi to torba bagietkowa, podobnie w żółto. Naprawdę posprzątała w dziale Swag. Czarna wersja przywróci Ci 2950 USD za pośrednictwem Nordstrom.

TV Hold Belen Rodriguez nie wygląda na bardzo zadowoloną, jednak jej sprzęgło Jimmy Choo Rivera jest całkiem ładne. Kup z Farfetch.com za 835 USD.

W czarnej koronce, a także torbie Dolce & Gabbana Miss Agata, włoski projekt Bianca Balti wygląda jak idealna kobieta dolce. Kup z Net-A-Porter za 2 595 USD.

Ze swojej strony Blanca Suarez również ucieleśnia markę, która zaprosiła ją z drukowaną marynarką, a także mini torbę Roberto Cavalli.

Kiedy Selena Gomez poszła na program Versace, zrobiła to z tym prezentem przed show, torbą Versace Medusa, podobnie jak te, które nosiły projekty. Gomez również przyniósł satysfakcję Anny Wintour – to mina w jej najbliższej przyszłości?

Wreszcie, jednak zdecydowanie nie najmniej, mamy Blake Lively, od stóp do głów w skórze Gucci, w tym holograficzne sprzęgło Gucci Resort 2014.