Jessica Alba ostatnio utrzymuje niższy profil, jednak jej gra w torbie jest nadal fantastyczna

w zeszłym miesiącu, Jessica Alba ujawniła, że ​​spodziewa się swojego trzeciego dzieciaka z mężem Money Warren, a także w prawdziwej modzie celebrycznej, ona ma Odwróciła się trochę w swoje publiczne występy, aby mogła doświadczyć całej porannej choroby, a także stóp puchając w pokoju. (Można by założyć.) Ponieważ te stosunkowo niedawne zdjęcia z ostatnich miesięcy pokazują, jej gra worka jest zawsze i na stałe na punkcie, a także możemy oczekiwać, że będzie to niezawodnie, kiedy będzie przygotowana do ponownego pojawienia się w Front of Paparazzi kamery w pełnym wymiarze godzin, gdy znów.

Oto Jessica przynosi bogatą torbę z burgundową, niezwykle podobną do torby Céline Trio, eskortując swoje córki z luźnymi. Nie wierzymy, że jest to prawdziwe trio Céline (akcesoria zarządzania są złe), jednak było to absolutnie inspiracja.

Torba Chanel Woc
Przyniosła jego granatowy Chanel Woc do urodzin Jennifer Meyer w LA, do których poszła z mężem gotówką. Jessica wydaje się, że ostatnio faworyzuje małe, zwarte i pozbojowskie torby o wiele bardziej niż normalnie. Kupuj Chanel za pomocą Vestiaire Collective

Torba Furla Metropolis
Jessica zawsze była ogromnym popieraniem o wiele bardziej przystępnych cen, które pojawiają się w naszym spektrum, a także ta biała, poniżej 400 $ Furla Metropolis jest całkowicie zgodnie z jej osobistym stylem. Kupuj torbę Furla Metropolis za pomocą Shopbop (398 USD)

Louis Vuitton Soft Lockit Bag
To zdjęcie wydaje się pochodzić z tego dokładnie tego samego samego, jak na Lax, jednak tym razem przynosi różową torbę Louis Vuitton Soft Lockit, która pasuje do jej różowego płaszcza. Ma tę torbę od co najmniej kilku lat. Kupuj torbę Louis Vuitton Soft Lockit za pomocą Louisa Vuitton (3650 USD)

Torba Louis Vuitton W
Tutaj wkracza w niedawny występ w Kimmel z kolejnym stylem Louis Vuitton: The Louis Vuitton W tor, nazwaną tak z widocznych powodów.

Roger Vivier Miss Viv Micro Bag
Byłem bardzo zakochany w tej jedwabistej kwiatowej wersji Roger Vivier Miss Viv Micro, którą niedawno przyniosła na terminalu lotniczym. Kupuj Roger Vivier Miss Viv Micro Bag za pomocą Neimana Marcusa (1875 USD)

Salvatore Ferragamo Sabine Bag
Ta zamszowa torba Salvatore Ferragamo Sabine, której używała w Nowym Jorku, jest zdecydowanie przyciągająca wzrok. Kupuj torbę Salvatore Ferragamo Sabine Saddle za pomocą Farfetch.com (1195 USD)

Toda Wave Bag
I wreszcie, tutaj zmierza w widok z dużą, miękką różową torbą falową. Jessica zawsze lubiła jasnoróżowe, a także podczas gdy jej preferencje w torbie zmieniają się w stosunku do mniejszych rozmiarów, a także znacznie więcej neutralnych, różowe pobyty w rotacji. Kupuj torbę falową TOD za pośrednictwem netto-A-Porter (1995 USD)