Purseforum Roundup – 6 maja

Witamy w pierwszym meczu z maja! Cieszymy się, że ponownie przyniesie ci wybór rozmów i wspaniałych toreb od naszych członków torebki. W tym tygodniu wpadliśmy do stroju tego dnia, dobrze się bawiliśmy w Fendi, znaleźliśmy wspaniałą torbę w Dior i nie tylko. Dziękujemy za dołączenie do nas – zacznij!

Jaki jest twój strój dnia? Ellapretty zawsze ma wspaniałą odpowiedź, jak ten radosny zespół na wiosnę z zeszłego miesiąca. W tym wątku można znaleźć wiele inspiracji dla własnego stroju dnia. Uważamy, że będziesz mile zaskoczony tym, jak eleganccy i kreatywni są nasi członkowie, bez względu na sezon! Zameldowaliśmy się również na temat twojego najnowszego wątku na zakup odzieży, który przypomniał nam, że musimy iść na zakupy.

Minęło sporo czasu, odkąd odwiedziliśmy Michaela Korsa, co jest sytuacją, którą naprawiliśmy w tym tygodniu, w tym, co nosisz dzisiaj. Muddzdirt pokazała swoje zdjęcie Perfect Pink Hamilton, świetną torbę do noszenia na wiosnę.

Ness3786 podzieliła się swoją wspaniałą nową letnią torbą MK, słomką Naomi w Peanut. Ten skarb pojawił się w serialu nam twój wątek Michaela Korsa, szybko poruszającej się kolekcji toreb od zapracowanego projektanta. Fani MK wiedzą, że oprócz toreb Michael przedstawia imponujący wybór dobrze wycenionych i popularnych zegarków. Utrzymujemy czas ze wszystkimi trendami zegarków MK tutaj w biżuterii MK i oglądania nici. Jeśli potrzebujesz popychania w kierunku zegarka, ta kolekcja z Thefrench_alix to tylko bilet!

Amortentia była gotowa dodać specjalny portfel do swojej kolekcji i wybrała ten uroczy Diorissimo Envolée Bicolor dla swojego pierwszego Diora. Ten wspaniały utwór jest przykładem wspaniałych małych wyrobów skórzanych (SLG), które tak często są pierwszymi elementami wejścia do luksusowej marki projektantów. Gratulacje, amortyzacja!

Incognit01639 mówi, że nie może przestać gapić się na swoją nową damę Dior i my też nie możemy. Sprawdź ten wątek dla „strzału pieniędzy” tego wspaniałego czerwonego piękna, a trudno będzie ci się je oderwać. Lady Dior jest klasycznym, a ta szminka czerwona jest czystą perfekcją. Niedawna Lady Dior tak czy nie? Wątek to wspaniałe miejsce, jeśli jesteś na ogrodzeniu o tej kultowej, ponadczasowej torbie.

Aha, a BSPCC87 dostał nowy portfel i musieliśmy się podzielić!

W Kate Spade Mskaren podniósł w tym tygodniu nową torbę i portfel. Kate Spade konsekwentnie stawia świetnie wyglądające torby i wspaniałe portfele w pięknych kolorach i niezwykle funkcjonalnych wzorach. Nasza trwająca Kate Spade ??? Myśli… Wątek jest wspaniałym zasobem na temat trwałości i obsługi klienta marki w czasie. Rezultatem jest, że nasi członkowie kochają ogólnie Kate Spade, a torby oczywiście są tak popularne jak zawsze.

Schmidty znów jest w drodze! Dla tych z was, którzy nie zostali wprowadzeni, człowiekiem Schmidty’ego jest Prada Prince, który towarzyszy temu Lucky Fendi Bag Bug na całym świecie i publikuje zdjęcia na torebce, abyśmy wszyscy mogli się podzielić. Wątek Schmidty służy również jako zabawny sposób na zapoznanie się z kilkoma wspaniałymi torbami od różnych projektantów, takich jak ta absolutnie chwalebna torba bambusowa z Gucci.

Fendi Baguette, zastępująca show Nami, zabrała nasz zbiorowy dech w tym tygodniu. Baguette jest jedną z najbardziej ukochanych toreb Fendi, a ta, która otrzymuje najwięcej przeróbek każdego sezonu. Fendi serwuje zabawne bagietki na wybiegu i poza nim, a my nie możemy ich nie pokochać.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dołączyłeś do nas, gdy rozpoczynaliśmy rundy May. Będziemy tu ponownie w przyszłym tygodniu z więcej z Purseforum i mamy nadzieję, że dołączysz do nas ponownie. W międzyczasie miłego weekendu i tydzień przed nami.