Chanel Shell Minaudieres to najwyższe torby ślubne na plaży (z kosztami dopasowania)

Megs, a także niedawno zapewniłem wam mężczyznowi podsumowanie najlepszych worków ślubnych w sezonie, zarówno konwencjonalne, jak i ekscentryczne, Jednak jest trochę pojęcie, którego nie uwzględniliśmy, ponieważ nie mogliśmy wybrać, w której klasyfikacji będzie należała. Rzeczy w odcieniach niesamowicie bladej kości słoniowej i rumieńce. Z drugiej strony są to ogromne uformowane skorupy morskie, więc „tradycyjne” mogą być nieco przesadne. Chyba jednak, że masz ślub na plaży; Wtedy te torby są idealne. Jeśli plan budżetowy wydarzenia ślubnego jest całkowicie otwarty, to znaczy…

Po wyróżnieniu na wybiegu Chanel Spring 2012, była to niekwestionowana ostateczna myśl, że te utwory będą wycenione tylko dla najbogatszych klientów Chanel, jednak nawet ja byłem trochę oślepiony, kiedy skontaktowałem się z Chanel, aby zapytać o ceny detaliczne. W przypadku wersji rozsianej ze wszystkich stron z wielokolorowymi perłami słodkowodnymi Chanel pobiera absolutnie znaczące 48 000 USD. W przypadku zwykłej wersji żywicy perłowej? 33 000 $. Nawet partner Chanel przez telefon wydawał się trochę dławić na tych liczbach.

Biorąc pod uwagę, że znacznie bardziej kosztowne z nich jest faktycznie pokryte prawdziwymi perłami (i cudownymi), punkt kosztowy ma nieco większy sens – że liczne perły w dowolnym rodzaju rodzaju wyczerpią praktycznie każdy rodzaj budżetu . Nie mogę raczej dowiedzieć się, dlaczego wersja bez pereł nadal kosztuje 33 000 USD. Z pewnością formy tego rodzaju kształtu byłyby trudne do zrobienia, a także czasochłonne produkcję, jednak nawet uwzględniając te rzeczy, koszt nie sumuje się dla mnie. Jeśli jakikolwiek rodzaj dostępnych rozmieszczenia Chanel rozumie, co się dzieje, wypełnij mnie. Jeśli jesteś na rynku jednego z tych elementów, możesz skontaktować się z Chanel pod numerem (800) 550-0005 w celu uzyskania informacji o zakupie.