CC 121: Tradycyjny entuzjasta torby

W dzisiejszej części spowiedzi garderoby zadowolamy pracownika służby zdrowia, którego podobnie jak torby jest naprawdę wrodzone. Chociaż nie może dokładnie wskazać, gdzie zaczęła się jej worki, ta tradycyjna entuzjasta torby dostała ją bardzo pierwszą, całkiem trochę Prada, kiedy została całkowicie rozpoznana w swoim zawodzie, a także była w stanie za to zapłacić. Jej kolekcja jest usprawniona, ale dobrze przemyślana, zawierająca pożądane torby, a także marki Fendi, Prada, Givenchy, a także więcej.

Ten kolekcjoner jest niezwykle inteligentny, a także przyziemny, budżet na jej torby, a także dokładnie oszczędność na zakupy w celu zakupu. Chociaż w niektórych przypadkach przyznaje, że w niektórych przypadkach widzą torby na innych, a także przyciągają jej uwagę, spowiedź tego spowiedniej nie ma szybko wpływu, raczej dokładnie wierzy, że każdy zakup zamiast impulsywnie kupuje czegokolwiek. Sprawdziłem teraz pełny CC, a także nie pamiętaj o przesłaniu własnego!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 37
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Oklahoma City, OK
Zawód: pielęgniarka
Przemysł: opieka zdrowotna
Wynagrodzenie: 100 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 200 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? TAk

Jak liczne torby posiadasz? 14

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Torba krzyżowa Prada

Torebka Prada na łańcuchu

Satynowe sprzęgło Prada

Fendi Zucca Crossbody

Fendi według metody Little (Cream)

Fendi według metody Little (niebieski)

Torba kamery wideo YSL

Givenchy Cross 3

Louis Vuitton SLG

Współczesne marki

Kate Spade Top Deal z torbą

Tory Burch nylon crossbody

Sprzęgło Rebecca Minkoff

Mały plecak Marc Jacobs

Longchamp Le Plage (mały)

Przepraszam, że nie pamiętam o precyzyjnych nazwach wielu moich toreb, po prostu pamiętam projektanta

Ile warta jest Twoja kolekcja? trudne do podania, ponieważ zostały kupione w różnych punktach czasowych, jednak w oparciu o wartość detaliczną w momencie zakupu, około 9 000 USD.

Jaka jest Twoja wiele kosztownych torb? Nawiasem mówiąc, fendi, a także mam dwa z nich. To fantastyczne torby!

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Prada Crossbody, moja pierwsza designerska torba. Nawet nie pamiętam, jeśli miało to określoną nazwę, ale to moja preferowana torba.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? 23, lubiłem torebki, ponieważ gimnazjum, jednak czekało, aż zostałem całkowicie rozpoznany w swoim zawodzie, zanim kupiłem marki projektantów.

Czy jest jakaś konkretna torba, którą chcesz kupić następny? Nie jest to konkretna torba. Lubię tradycyjne torby, więc być może mała kobieta w matowym czerni z czarnym sprzętem lub ponownym wydaniem Chanel z całym czarnym sprzętem.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Mój Crossbody Prada, jak omówiono powyżej, jednak podobnie mój fendi crossbody w zucca druk. Moje rodzeństwo lubi tę torbę, więc myślę o niej w połowie jej, dzielimy się workami, aby zapewnić mi to emocjonalne.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie tego, jak jesteś traktowany? W określonych kręgach tak, kiedy jestem w pobliżu innych osób, które noszą marki designerskie, czuję, że tak, jednak wokół tych, którzy nie rozumieją projektantów domów mody, nie. Czuję się znacznie bardziej komfortowo wokół tych, którzy nie uznają moich toreb, ponieważ nie ma osądów. W pracy nigdy nie widzę etykiet designerskich, więc chętnie przynoszę moją torbę Longchamp.

Czy zmieniły się twoje praktyki przenoszenia worków, ponieważ Covid? Niezupełnie, zwykle przynoszę torbę przez wiele miesięcy, zanim zmieniłem z nich, więc niewiele lokalizacji, do których się wychodzę, po prostu przynoszę dowolną torbę, której obecnie używam, jeśli to ma sens.

Zakupy

Jak często kupujesz nowe torby? O ile rok, choć przez cały 2020 roku nie kupiłem torby.

Czy pandemia Coronawirus zmieniła twoje praktyki zakupowe lub ogólny sposób myślenia w kierunku luksusu? Rzeczywiście, a także nie; Pandemia pokazuje nam, że życie jest równie krótkie, a także powinniśmy zachwycić się tymi rzeczami. Jednak w tym samym czasie, więc wiele osób cierpi ekonomicznie z powodu utraty pracy, rachunków medycznych itp. Z pewnością stawia to rzeczy na temat punktu widzenia.

Które sklepy najczęściej się regularnie? Neiman Marcus dla designerskich toreb. Ja online w Oklahomie, niewiele stolicy mody. W pobliżu nie ma wielu wysokiej klasy sklepów. Kupuję przede wszystkim online.

Czy kiedykolwiek kupujesz torebki używane? Gdzie kupujesz używane? Rzeczywiście mam, podoba mi się element zrównoważonego rozwoju, a oszczędzanie pieniędzy jest zawsze plusem. Po prostu trzeba zachować ostrożność, aby zagwarantować, że otrzymasz autentyczny utwór. Lubię modę, ponieważ mają świetną obsługę, a także przygotowują się do oferowania dodatkowych zdjęć, a także informacji.

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Nie za funkcję zakupu nowej torby, jednak zdecydowanie zaoferowałem torby, których już nie korzystam. Nie ma sensu w torbie siedzącej, zbierając kurz. Oferowałem zarówno Poshmark, jak i modne.

Zrób yCzy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Od czasu do czasu pod wpływem konkretnych ludzi, którzy mają eleganckie rzeczy, tak dobrze, jak chcę nadążyć, jednak wiele czasu cofam się i przypominam sobie, że powinienem robić tylko to, co jestem Wygodne, a także nie powinienem zależeć od tego, co myślą inni! Lubię torby do torb, a nie w tym, w co inni mogą w mnie wierzyć

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? Tylko inwestycja w moją garderobę i szczęście. Nie wierzę, że torby należy myśleć o inwestycjach pieniężnych.

Kto wpływa na twoje decyzje zakupowe? głównie ja. Rozumiem, co noszą inni, tak dobrze, jak ich lubią, ale kupuję tylko to, co naprawdę lubię. Z mojej listy toreb widać, że tak naprawdę nie mam toreb „it”. Lubię tradycyjne style. Moje wytyczne dotyczące zakupu jest to, że muszę naprawdę polubić torbę przez co najmniej 6 miesięcy przed zakupem, ta metoda, którą rozumiem

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? Uważam, że mogą być, jednak robię wiele moich zakupów online. Miałem Prada SA w Dallas, który był przydatny w znalezieniu uścisku, który ostatecznie kupiłem. Zrozumiała, że ​​żyłem z określania, jednak nadal był przydatny w śledzeniu precyzyjnego, którego chciałem.

Dlaczego lubisz zakupy, poza uzyskaniem czegoś nowego? Zawsze lubiłem torby, nie mogę naprawdę określić, dlaczego torby konkretnie, jednak uważam, że są to sztuka do noszenia. Od czasu do czasu biorę udział w terapii detalicznej.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Niezupełnie, jednak sugeruję niezwykle zwyczajny, a kiedyś chodziłem w sklepie, a także zignorowałem. Użyłem torby crossbody, a także miała miejsce, aby ją odwrócić. Oceniłem je, odwracając to drugą metodę, więc gdy tylko zobaczyli etykietę, przyszedł mnie przywitać.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Ja. Jestem żonaty, więc technicznie może kupić mi torby, jednak podoba mi się, że jestem w stanie dostać to, czego chcę, ponieważ ciężko pracuję. To moja metoda satysfakcji.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? Tak, a także jeśli przejdę do planu budżetowego, zatrzymam jeszcze jedną torbę na chwilę.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Nie, koncepcja przyniesienia fałszywego sprawia, że ​​kulę się. Inni mogą nie rozumieć, jakkolwiek głęboko robię, podobnie jak sens przyniesienia fałszywego? O wiele lepiej jest nosić przyzwoitą, nie projektantową torbę, niż nosić fałszywą torbę designerską

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Nie, mamy umowę, którą oboje pracujemy, więc powinniśmy być w stanie kupić rzeczy, które lubimy. Z pewnością, jeśli kupuję na poziomie Hermès Birkin, najprawdopodobniej najprawdopodobniej o tym porozmawiamy. Podoba mi się to, co lubię, na szczęście, dla świata wysokiej klasy czuję, że mój gust nie jest taki drogi.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Jestem trochę nudny, nigdy tak naprawdę nie robiłem nic oburzającego dla torby. Oszczędzam przez miesiące przed zakupem dowolnego rodzaju torby.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał trudności z uzależnieniem od zakupu? W niektórych przypadkach uważam, że mogę mieć problem z uzależnieniem z ilością czasu, w którym spędzam oglądanie filmów torebki, a także czytając haha ​​Purseblog. Jednak nie kupuję często wystarczającej ilości, aby był to rzeczywisty problem.

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Chciałbym podróżować. Gram też na pianinie, a moim marzeniem byłoby pianino Steinway & Sons; Z pewnością nie są tanie, ale tak piękne. Po prostu doceniam drobne kunszt, czy to instrument muzyczny, czy torebka.

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Dziękujemy za przeczytanie, podoba mi się, że dzielimy powszechność toreb. W dzisiejszych czasach ludzie nie zgadzają się tak dobrze na temat polityki, jak i zdrowia publicznego, dobrze jest na chwilę uciec do świata torebek, w którym wszyscy możemy uzgodnić nasze typowe zainteresowanie.