Torba Gucci RE (Belle) to torba na dzień moich snów

, podczas gdy z pewnością usprawniłem to, co przynoszę dzień, a także często mogę uciec z mniejszą torbą, są czasami Gdy noszenie płótna jest po prostu niezbędnym akcesorium do przyniesienia małej torby. Rozumiem, że nie jestem jedynym, który dostaje znacznie więcej niż ich uczciwy udział z tych całkowicie bezpłatnych torbów na płótnie. Zwykle nie mam jednak możliwości noszenia ze sobą większych produktów, takich jak mój komputer, kamera DSLR, czy jedno i drugie. Jest zgodny z tym, co robię! Nieustannie jestem w ruchu, a także jeśli jestem poza domem, powszechnie biegam między spotkaniami, podglądami kolekcji, zdjęciami, a także milionami innych rzeczy! Mam wiele większych toreb, takich jak Louis Vuitton Neverfull, a także chloé dilan noszenie z kilku sezonów, jednak po prostu nie lubię ich tak, jak lubię wszystkie moje nowsze torby, a więc rzucam gołym potrzeby w mniejszą torbę krzyżową, a także jeśli to wymagałem, moje większe obowiązki w torbie na płótnie. Kiedy znalazłem gucci, który był zarówno piękny, jak i praktyczny (i być może może zastąpić moje płótno), byłem zaintrygowany. Zadowolnij Tote Gucci Re (Belle), po raz pierwszy tutaj, na Style Star @negin_mirsalehi.

Ta torba jest duża, nie ma co do tego wątpliwości – szybko pasuje do iPada lub MacBooka Air, jednak podobnie kształtuje mojego 13 -calowego MacBooka. Ma kilka wewnętrznych kieszeni, w tym dwie kieszenie na zamek błyskawiczne, a także jedną kieszeń szczelinową, która jest odpowiednia do takiej torby. Jednym z problemów jest to, że zwykle zamieniają się w czarną dziurę, a także tak łatwo jest stracić w nich rzeczy. W przeciwieństwie do wielu totesów, ta torba ma najwyższy zamek błyskawiczny, który jest jeszcze jednym głównym plusem w mojej książce, szczególnie gdy online w wielkim mieście, takim jak Nowy Jork, a także przynosisz swoje rzeczy osobiste na ulicy, a także do pociągu w porównaniu z Totowanie ich samochodem.

Chociaż ta torba z pewnością jest myślenia o torbie, jej kształt w ramce różni się od wielu innych tego rodzaju. Wykonany w pięknej, giętkiej skórze, która pochłania głęboki czerwony kolor, RE (Belle) noszenie jest po prostu oszałamiające. Zabytkowe ze złotem sprzęt uzupełnia torbę, a także uwielbiam dokładnie, jak możesz ją przynieść z logo GG zajmującym się z Out lub znaną głową Gucci Lion. Noszenie można nosić ręcznie jako najważniejsza umowa z torbą, jednak paski są również wystarczające do użycia nad ramieniem. Ogólne wymiary Gucci Big Re (Belle) to 20 ″ W x 13 ″ H x 4,5 ″ d. Oferowane przez Gucci za 3200 USD.