Yves Saint Laurent Linen Roady

Największym wydaniem YSL w ciągu ostatnich kilku lat był Roady, który wprowadził we wrześniu ubiegłego roku. Roady to absolutnie prosty styl, który przynosi dodatkowy dotyk, który podnosi estetykę. Rozumiem, że wielu z was nie podobało się dokładnie, jak proste była oryginalna roady, więc ta publikacja przyniesie ci nic więcej niż pierwszy. Jeśli jednak podobało Ci się Roady, a także lubisz mieć wiosenną torbę w swojej kolekcji, Yves Saint Laurent Linen Roady może być dla Ciebie.

Jeśli kliknąłeś więcej tagów, a także czytasz całą publikację, podobnie jak ty, ta torba, możesz być rozczarowany. Po prostu nie jest to dla mnie. Pamiętaj, że podoba mi się skórzana wersja, a raczej dużo! Lniana roady po prostu go nie cięga. Ciało jest wykonane z powlekanej pościel, która ma zarówno pozytywny, jak i negatywny. Plusem, pokrycie bielizny znacznie ułatwi utrzymanie tej torby w czystości. Z drugiej strony naprawdę nie lubię pokrytych lnianą (tylko osobistą rzecz).

Reszta torby jest taka jak inne wersje, które były przed nią zgodne. Pasek na pojedyncze ramię z hakiem jest charakterystyczny element tej torby YSL. Zmniejszenie wynosi 12 ″, co jest wystarczające, jeśli chodzi o rzucanie tej torby przez ramię. Istnieje zamknięcie, które ułatwia wsiadanie, a także z torby. Oprócz YSL kończy wnętrze zamszową podszewką, a także dwiema otwartymi kieszeniami.

Dlaczego podoba mi się ta torba: jeśli lubisz mieć wiosenną torbę w mieszance, wersja naturalna (beżowa), która jest równoważona z brązowym rurami, a także brązowy uchwyt ma wyjątkowo wiosenny wygląd. Line jest synonimem ciepłych sezonów, a także widzę, jak ta torba wygląda wspaniale z białym dżinsem, a także strumieniowym topem. Istnieje również czerwona wersja, po raz kolejny wyglądałaby fantastycznie na wiosnę i letnią białych. Kup z Saks za 1295 USD.