Judith Leiber Jaguar Hold

z popularnością zwierząt w tym sezonie, jest to rozumowanie, że wkrótce ktoś zrobiłby torbę, która jest naprawdę zwierzęcą. Oprócz programu tej osobą była Judith Leiber – kto jeszcze mógł to być? Jak również ona jest jedyną, która może się z tym uniknąć; Ma sztuczkę, a także się z nim trzyma. Nawet jeśli nie lubisz jej toreb, musisz jej to zapewnić. Nie mogę jednak dokładnie wybrać, jak się czuję o sprzęgle Judith Leiber Jaguara.

Rozumiem, że młodzież, a także nowoczesność nigdy nie była dokładnie sprawą Leiber, jednak z jakiegoś powodu ta trzyma się szczególnie mamure. Być może, ponieważ kobiety w określonym wieku są często podatne na kapryśne broszki, wiele z nich lśniących, a także często, dość wielkości podzbiór tej klasyfikacji broszki jest safari.

Ale z drugiej strony, najprawdopodobniej sytuacja, w której tylko dobrze ugruntowane kobiety mają pod ręką pieniądze, aby kupować koty dżungli z bejewelami, więc być może całkowicie przegapiłem punkt Leiber. Czy nie widziałeś kogoś trochę bezczelnego, choć wciąż absolutnie wyrafinowana, powiedzmy, Helen Mirren przynosi coś takiego na pokaz nagród? Zdobądź z Net-A-Porter za 5495 USD.