Logo Love: Fendi’s Kan I F Bag idzie logo na wiosnę 2018 r.

Kilka miesięcy temu po raz pierwszy spojrzeliśmy na jedną z nowszych torb Fendi, Kan I F. – Dokładnie dużo! Wydaje się, że jedno jest pewne: albo kochasz torbę Fendi Kan I F, albo po prostu nie możesz tego znieść. Na wiosnę 2018 r. Fendi remiksuje Kan I F i wprowadza wersję wszechstronną, wszechstronną logo. Uwielbiam to lub nienawidzisz, nie można zaprzeczyć, że ta torba jest odważna.

Kształt tej torby może być taki, który widzieliśmy wcześniej, ale wersja zremiksowana ma szczegóły w przeciwieństwie do swojego poprzednika. Na początek skóra logo nie jest gładka i wydaje się, że jest wytłoczone, ponieważ FS są teksturowane i podniesione. Te detale same w sobie sprawiają, że torba jest niesamowicie fajna sama, ale potem dodajesz biczowane detale, które zdobią boki torby, a także małe skórzane węzły, a ty nieoczekiwanie dostaniesz specjalną torbę, która jest o wiele więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż więcej niż Po prostu normalny wygląd logo.

Kolekcja Fendi’s Spring 2018 w dużej mierze polegała na użyciu logo, a dzięki tej torbie jasne jest, że logo Fendi powraca i lepiej niż kiedykolwiek. To torba, którą absolutnie chciałbym dodać do mojej rosnącej kolekcji. Zazwyczaj docieram się po neutralne i chociaż ta torba jest w neutralnym odcieniu, mam obsesję na punkcie wersji czerwonej i opalenizny.

Jedną z moich ulubionych rzeczy w tej torbie jest nadal fakt, że jeden z FS na górnym pasku zarządzania jest złotem, a drugi jest srebrny. Często denerwuję się, gdy mam kontrastową biżuterię, więc jest całkiem fajny – i wyjątkowy – że ta torba ma zarówno złoto, jak i srebrne. Projekt jest naprawdę ustrukturyzowany i dobrze utrzymuje swój kształt. Jest prawie trochę sztywny, ale wyobrażam sobie, że trochę się rozluźnie z zużyciem. Ogólnie rzecz biorąc, jakość tej torby pokazuje, aż do każdego ostatniego szczegółu.

Ta torba, podobnie jak wersja z zeszłego sezonu, wykorzystuje możliwość dostosowania się do przenoszenia torby na dwa sposoby: nad noszeniem dłuższym paskiem lub nosząca ręcznie z górnym paskiem zarządzającym. Mówiłem to wiele razy wcześniej, ale nie ma nic lepszego niż torba, która ma podwójne obowiązki. Oba paski są również całkowicie zdejmowane, dzięki czemu możesz pozostawić zarówno lub używać pojedynczo. Torba ma jedną wewnętrzną kieszeń na szczelinę, a ogólne wymiary to 7,3 ″ h x 9,8 ″ W x 4,3 ″ d. Fendi Kan I F in Whipstitched Logo Leather sprzedaje za 3590 USD, a można kupić całą kolekcję Kan I za pomocą Fendi.