Sondra Roberts plisowana pudełko

Ostatnio byłem zajęty vintage (głównie biżuteria, jakkolwiek zrobi wszystko związane z modą), a także jeśli pokazy w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku niedawno były jakakolwiek jaka Rodzaj wskazów, nie jestem jedyny. Kształty z połowy wieku, a także kolory są wściekłe, a także czas, aby wejść na wzór, zanim spływa do mas.

Rzeczywiste kupowanie w stylu vintage może być trudne – niezwykłe oko do chwastów z stojakami, a także pudełka bzdur, aby odkryć klejnot, a nawet gdy poświęcisz długo, a także nie wierzysz, nie ma pewności, że ty nie ma pewności „Naprawdę odkryją wszystko, co chcesz nosić lub użyć. Właśnie tam pojawiają się vintage odrodzenie, a także moim preferowanym obecnym sprzęgłem Sondra Roberts. Kolor, kształt, a także materiały są idealne do dostosowanego wyglądu, które nadejdą naszą metodę za około sześć miesięcy.

Żółte odcienie brązu, a także opalenizny są niezbędne do wytworzenia wyglądu 50s i 60s-remizującego, a także plisowanego octanu, który obejmuje ten chwyt, jest idealnym kolorem, aby wrócić do wyjątkowo szczególnej ery. Zazwyczaj zmarszczę nos w użyciu syntetycznej tkaniny, jednak octan jest tak odpowiedni dla wieku, że prawdopodobne jest, że odkryjesz go na vintage z dokładnie tej samej epoki. Po prostu, wiesz, upewnij się, że nie zbliżysz się do otwartego płomienia.

Cherry na szczycie tego uścisku jest z pewnością duże zamknięcie piramidy, które wydaje się być wykonane z akrylu. Kilka odcieni, a także zmętnienia, które obejmują zamknięcie, dodają fantastycznej ofercie wizualnej stopy zainteresowania, jednocześnie przyczyniając się do jego vintage, a także trudno było było odkryć podobną jakość, dość wyceną vintage Chwyć w wielu sklepach konsygnacyjnych. Kup z Nordstrom za 88 USD.