10 produktów, które możesz cię odprężyć, gdy produkcja Hermès powraca do typowej

Happy Spring! Najlepiej jest, aby twoje życie obchodzą się (choć być może powoli) z powrotem w kierunku normy. Właśnie tutaj, w Nowym Jorku, cokolwiek było otwarte – jednak nie oznacza to, że kupowanie było proste. Bardziej niż kiedykolwiek odkrywam, że moja krótka (-

Rozumiem, że problem nie dotyczy tylko mnie lub z Nowym Jorkiem. Spotykam się „w przeglądaniu” lub „Czy widziałeś -?” Obawy na co dzień, od kumpli w Stanach Zjednoczonych, a nawet na całym świecie. Z Francją (i przypuszczalnie warsztatami) zamkniętymi, a następnie otwartymi, a następnie półklawowanymi (a może było to półten?), Powiedziano mi, że rutynowa produkcja jest nadal w toku… ale jest po prostu powolna, a to zdecydowanie zrozumiałe . Jak najlepiej, kto wymaga szczepionki, może to wkrótce uzyskać, będzie to mniej problemu w ciągu najbliższych kilku miesięcy, jednak sezon wiosenny/letni minął już w połowie drogi, ponieważ produkty Autum/Winter zwykle zaczynają pojawiać się wokół Lipiec. A co z chodakami Carlotta, o które się masz (powodzenia)? A może wszystkie te różowe torby, które mieliśmy gwarancję na wiosnę? Oprócz dobroci, dlaczego Hermès stworzyliby wszystkie te granatowe bransoletki Derby Clic H, a także naszyjniki, a także nie tworzyć szalika Dang?!? (OK, czy możesz założyć, co mam na mojej liście?).

W międzyczasie wierzyłem, że wyróżnię kilka nowych elementów, które są naprawdę nieco dostępne. Produkty, które postanowiłem pokazać tutaj, dzięki moim własnym całkowicie nienaukowym obserwacji były niezwykle widoczne i/lub nieco poszukiwane (lub po prostu je lubię), ponieważ nie były one zasadniczo niemożliwe.

10 produktów, aby cię przekonać, dopóki Hermès nie wróci do pełnej produkcji:

Marmurowe jedwabne szaliki, a także Twillies

Marmurowe jedwabne Twillies. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

OK, te Twillies są naprawdę fajne. Tak bardzo, jak na bieżąco, co można znaleźć w obecnym sezonie, w ogóle nie rozumiałem o tym produkcie aż do mojego SA, a także odkryłem ich stos w szufladzie Twilly w butiku Madison Avenue.

Styl odbywa się specjalnym japońskim procesem marmurkowania jedwabiu – Hermès stworzył wideo prezentujące tę metodę – co sprawia, że ​​pojawia się wielokolorowy, a także każda z nich jest wyjątkowa (osobiście wybrałem niezwykle różne Twillies, kiedy kupiłem swoją parę). Styl może wydawać się wirowany, a nawet pierzasty, a także wygląda fantastycznie na prawie każdym rodzaju torbie. Proces ten sprawia, że ​​są one nieco bardziej kosztowne; W Stanach Zjednoczonych kosztują około 330 USD. (Jeśli przeprowadzasz wyszukiwanie: Twilly Marble Silk, Colorway HG/Rose/Vert/Violet, produkt nr 063714S 01 HTH2101).

Każdy kawałek marmurkowy jest wyjątkowy. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

Marmurowe jedwabne Twillies. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

W tym samym stylu Hermès tworzy również większe szaliki techniką marblezacyjną. W ostatnim tygodniu miałem co najmniej pięciu kumpli zapytało mnie, czy widziałem jeszcze 90 -cm szatą du sauce, tak dobrze, ale nie miałem go na stronie internetowej Hermès w wielu różnych krajach. Istnieje również duży marmurkowy jedwabny tłumik. Aby uzyskać dodatkowe informacje, a także aktualizacje, Purseforum ma wątek poświęcony tematowi.

90 cm szaty du Zdjęcie przez Hermes.com

Marmurowy jedwabny tłumik. Zdjęcie przez Hermes.com

Plumetis Twilly
Na temat Twillies również odkryłem, że ta śliwkowa Twilly jest dość wszechstronna. Produkt „upcyklingowy” (mówi tak właśnie tam na tagu), Hermès nie tylko tworzy twilly style w nowych kolorach, ale także sprawi, że będą one z niezobowiązujących szalików. Chociaż byłem nieco powolnym przyjęciem ofert Plumetis (w wielu wcześniejszych stylach odkryłem kropki rozpraszające), działa bardzo dobrze w tym konkretnym projekcie. Ponadto polubię prawdę, że odwrotna strona to zwykły kolor. Było to oferowane na stronie internetowej na początku sezonu, a także można go odkryć w butikach.

Pulik en fete plumetis Twilly. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

Niestety kropki nie wydają się świecić w ciemności (zapytano mnie). Zdjęcie przez @the_notorious_pink

Uwielbiam też odwrotność. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

To wiąże się bardzo dobrze! Zdjęcie przez @the_notorious_pink

La Marche du Zambeze Scarf
La Marche du Zambeze autorstwa Ardmore Artists był jednym z bardziej znanych stylów w ciągu ostatnich kilku lat, tak wielu kolekcjonerów, którzy przegapili wstępny bieg, było podekscytowanych, aby mieć szansę na zakup tego ponownie.

La Marche du Zambeze Scalf. Zdjęcie przez Hermes.com

Najfajniejsze czapki baseballowe
Osobiście nie jestem osobą czapkową, jednak nawet byłem łaskotany, widząc ten piękny ekran kapelusza w Madison kilka tygodni temu:

Kapaże baseballowe na ekranie w butiku Madison Avenue. Zdjęcie przez @the_notOrious_pink

Nie wspominając też o tej całkiem jedwabnej czapce:

Silk Baseball Cap w butiku Madison Avenue. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

Szczerze mówiąc, zwykle kupuję czapki, a także nigdy ich nie noszę, więc wcześniej nie zapłaciłem dużych zainteresowań Hatsom, jednak czapki są dobrze wykonane, przydatne i atrakcyjne. Są również nieco bardziej eleganckim naprzemiennie dla zwykłej reklamy w stylu baseballowym. Podczas gdy większość czapek (z wyjątkiem jedwabnych) jest niedowidzona wizualnie, są one oferowane w wielu punktach kosztów, od 325 USD (za czapkę Rogera) do 1175 USD (dla Amira), z większością wyborów w kierunku dolnego końca końca ten zasięg kosztów.

Szalik Cheval punk 100 cm
Szalik z kaszmirową kaszmiru mężczyzn, Cheval Punk Style ma urok unisex, oferowany w wystarczających kolorach, aby oczarować wielu (szaliki niektórych mężczyzn są oferowane w prostszych lub głównie neutralnych kolorach, chociaż wydaje się, że biznes zauważył niedawno, że kobiety to robią kup szaliki mężczyzn, a także odwrotnie). Rozmiar jest również odświeżający; Nieco większy niż typowy 90 cm, jednak nie jest tak przytłaczający jak szal 140 cm, przypomina mi 90 cm kaszmirowanego buntu kobiet Hermès wykorzystywanych do zaoferowania lata temu.

Szalik Cheval Punk 100. Zdjęcie przez Hermes.com

Mankiet aluminiowy Collier de Chien
Trzeba przyznać, że tak naprawdę nie interesuję się modą biżuterii, tak jak byłem młodszy; Po pierwsze, rozumiem, że te kliki H, a także emaliowane bransoletki są niezwykle śliskie nachylenie, a także inne, moje nadgarstki nie mają się bardzo dobrze, gdy używam skórzanej bransoletki. Jednak nowe aluminiowe elementy Collier de Chien są niezwykle atrakcyjne wizualnie, z kultowym stylem w wyjątkowo nasyconych kolorach. Są one również szybko oferowane, a także wkrótce pojawią się w węższym stylu CDC 24.

Collier de Chien aluminium mankiet. Zdjęcie przez Hermes.com

Urok Oran Nano
Dla tych, którzy odkrywają, że rodeo jest nieco uroczy, a także ogromny (lub tylko czekają na rodeo Pegase, aby się rozpocząć), apel Oran Nano jest łatwo oferowany w różnych kolorach. Często są one oferowane zarówno na stronie internetowej, jak i w butikach.

Urok Oran Nano. Zdjęcie przez Hermes.com

Dżinsowy Orans
Dla miłośników butów Hermès Oran jest oficjalnym butem latem, prostym stylem, który ma trwać, a także idzie z dżinsami, a także koszulkami do długich sukienek Maxi. Jestem bardzo późnym konwersją na Oran, jednak wszechstronność tego buta jest niezaprzeczalna, oprócz prawdy, że jako wygodne mieszkanie pasuje również do wszystkich grup wiekowych. Każdego sezonu Hermès tworzy zwykłe kolory, a także dodaje nowe iteracje. Moim preferowanym nowym kolorem dla Oran w tym sezonie jest wersja dżinsowa; Choć nie tak proste do odkrycia, jak powiedzmy, noir (naprawdę jeszcze nie wyśledziłem tego, chociaż był na stronie internetowej), będzie o wiele łatwiejsze do odkrycia niż niezwykle widoczny muł Calya.

Kelly Dépêches 25 torebka
Chociaż jest to uważane za męską torbę, podoba mi się usprawniona woreczka Kelly Dépêches 25. Jest to rozsądny rozmiar, jest niewątpliwie Kelly, ma zdejmowany pasek na nadgarstek, a zatem jest realnym sprzęgłem. Ma długą kieszeń wzdłuż przedniej strony, a także oferowana w trzech kolorach na stronie internetowej!

Kelly Dépêches 25 torebka. Zdjęcie przez Hermes.com

Torba wykończona
Przyznaję, że w moim sercu jest specjalna lokalizacja dla torby. Pierwsze wykończenie, które miałem, było w złotym togo ze złotym sprzętem, a także przyniosło mi niemowlę lat mojego obecnie 17-letniego, nosząc rozróżnienie bycia jedyną torbą na ramię, jaką naprawdę pozostała na moim ramieniu. Byłem podekscytowany widząc, jak Hermès przywrócił ten klasyczny, elegancki, prosty styl z powrotem w tradycyjnej formie, w wersji Duo (łatwiej dla tych, którzy lubią być bardziej zorganizowani), a także z tymi zabawnymi, kolorowymi frędzlami. Nie musisz ich śledzić, a także wszystkie zabawne kolory są dostępne!

Zabawne torby wykończeniowe na ekranie niedawno w butiku Madison Avenue. Zdjęcie przez @the_notorious_pink

Torba wykończenia Hermès: klasyczna, do noszenia, a także prosta do znalezienia. ? Zdjęcie przez Hermes.com