Alert: Lead odkryty w torebkach kobiet

, kiedy dotyczyło to uświadomienia sobie, że poziomy wykorzystywania ołowiu w zabawkach dla dzieci były poza listach przebojów, wszyscy byli wyjątkowo świadomi kupowanych zabawek. Wysokie poziomy ołowiu odkryto w innych produktach domowych, w tym w farbach, a także w roletach. ABC złamało historię, że badania odkryły bardzo niepokojące poziomy ołowiu w niektórych torebkach od najlepszych sprzedawców detalicznych. Wskazuje to, że nadszedł czas, aby pamiętać o torebkach, które otrzymujemy z innych powodów, że tylko znacznik kosztów.

W przeważającej części autentyczne skórzane torby nie stanowią problemu. To torby wykonane z PVC, chlorku poliwinylu, które mogą składać się z ołowiu. Twórcy odkrywają, że PVC jest korzystny przy tworzeniu syntetycznej torebki, ponieważ zapewnia on zbiór worków, a także może pomóc w rozjaśnianiu kolorów, ponieważ jest wykorzystywany w pigmencie.

Centrum zdrowia środowiska i dobrego samopoczucia zostało przekazane 100 najlepszym sprzedawcom detalicznym, w tym Target, Macy’s, a także Walmartowi, aby zdobyć torebki, a także sprawdzić, czy torby sprawdzały ołów w niezależnym laboratorium. Wykorzystali dwa testy, jedno polegało na wytarciu torby, aby sprawdzić, czy ołów po prostu się ociera, a drugi testuje torbę pod kątem ogólnej zawartości ołowiu.

To, co odkryli, było naprawdę przerażające.

W kilku testowanych workach odkryli poziomy 30 do 100 razy wyższe niż federalny limit ołowiu w przedmiotach dla dzieci. Problem dla kobiet, które dostają torby, polega na tym, że nie ma federalnego limitu materiałów ołowiowych na torebkach, tylko produkty dla dzieci, a także farby. Więc jak dokładnie może zrozumieć, że jej torba może być niebezpieczna dla swojego życia, a także ludzi wokół nich?

Jednym z głównych zmartwień są kobiety, które chcą być w ciąży, są w ciąży, a także ich dzieci. Dzieci są rozumiane jako dotykające wszystko, a także wkładają ręce do ust. a także torebka mamy nie jest wyjątkiem. CEH odkrył, że dotykając jednej z tych toreb, zapewniał poziom ołowiu wyższy niż na co pozwala na określony kalifornia, chyba że produkt przyniesie etykietę ostrzegawczą dla raka, a także wad wrodzonych.

Według Ideal Now H&M, New York & Company, a także dwóch dostawców zgodziło się wyciągnąć torby z półek w określonej Kalifornii, gdzie złożono roszczenie. Zgodzili się również sprawdzić torby, a także produkty wykorzystywane lepiej w przyszłości, a także informować o toksycznych zagrożeniach dotyczących zdrowia i odnowy biologicznej.

Dziś CEH starannie pracuje, a 60 dodatkowych kupców oczekuje podobnego wyniku. Mają nadzieję, że worki umieszczane na półkach są wolne od ryzyka dla wszystkich, którzy je dostają, korzystając z tego, a także zmieniają się te wymagania.

Jedynym problemem dla nas idealnym jest teraz to, że nie rozumiemy dokładnie, z których worków, z których kupcy mają wysoką zawartość ołowiu. Zaletą tej historii, a także badań badawczych jest uświadomienie nam. Wymagamy, aby wszyscy byli świadomi, w jaki sposób produkty, które używamy na co dzień, mogą wpływać na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, a także na zdrowie i dobre samopoczucie osób wokół nas.

Co sądzisz o tych wiadomościach? Jak, jeśli w ogóle wpłynie to na Twoje zakupy?

[Historia za pomocą ABC na całym świecie]