Bardziej zhakowane towary Gucci były widoczne na wybiegu Balenciaga Spring 2022

Demna Gvasalia jest jednym z najbardziej eksperymentalnych projektantów w branży, znanych z często dziwacznych, czasami kiczowatej torebki i projektów. A kiedy dyrektor kreatywny Balenciaga pomógł zhakować pas startowy Gucci na początku tego roku, moda była pełna rozmowy z powodu tego, co ten dynamiczny duet przygotował dla nas do przodu. Teraz kolekcja Balenciaga Spring 2022 dowodzi, że laboratorium hakowania Gucciaga nie jest jeszcze zamknięte.

Kultowe sylwetki Gucci, takie jak Jackie i kształty z linii Ophidia, wydają się przekształcone, ubrane w BB Monogram Supreme Print w porównaniu z tradycyjnym GS Gucci. Ikoniczna zielona i czerwona sieć Gucci pozostaje taktowa, chociaż widziany sprzęt jest również BB zamiast GG. Chociaż te zhakowane torebki z pewnością będą najczęściej mówionymi o pokazanych utworach, kolejnym niezwykle interesującym punktem rozmowy jest program sam w sobie.
Gvasalia rozmawiał z Vogue o „fałszywym pokazie mody”, mówiąc publikacji: „To głęboki podróbka pokazu mody, to, co widzimy online, nie jest tym, czym jest. Co jest prawdziwe i co jest fałszywe? ”

„Show” zawierał fałszywą publiczność i wykorzystanie jednego modelu, który (dosłownie) nosił wiele czapek. Pojawiając się zarówno w odzieży damskiej, jak i odzieży męskiej, Gvasalia żartowała, że ​​chociaż program nigdy się nie wydarzył, ubrania i oczywiście prezentowane torby są bardzo realne. Oprócz zhakowanych towarów Gucci pokazano bardzo sylwetki w stylu Gvasalia, takie jak kolorowe skórzane torby spożywcze, a także nową torbę z górnym uchwytem z zamykaniem w ramce, który ma kształt, przypominający torebkę klepsydry, ale większy, mniej strukturalny i sans klapa. Wyświetl torby z kolekcji poniżej.

[Obrazy za pośrednictwem Vogue Runway]