Co sprawia, że ​​Himalajski Krokodyl Hermès jest tak wyjątkowy, w każdym razie: FAQ

Odpowiedź na obawę, dlaczego każdy chce konkretnego wysokiej klasy wielkiej, jest zawsze abstrakcyjna. Moda, a także wysokiej klasy są sugerowane, aby szturchać miękkie obszary w naszych mózgach, te, które są uwodnione przez urok fizyczny, a także przyjemności dotykowe, a nie rozum, a także porządek. Jednak czasami torebka wykracza daleko poza ten aspekt ludzkiego życzenia, a także przekracza coś, co jest pożądane, a także polowane na zupełnie inny poziom. Świętym Graalem tych toreb jest Himalaya Himès Himalajów Birkin.

Większość z was najprawdopodobniej zna tę torbę na widoku, a także uznaje nazwę, jednak co to naprawdę oznacza, jak to jest niezwykłe i, wiesz, jaka jest oferta w ogóle? Rozmawiałem z wieloma entuzjastami torb, którzy nie są profesjonalistami Hermès, którzy byli zdezorientowani przez lata, więc poniżej ustalam rekord bezpośrednio na temat tego torby, a także dlaczego wpływa to na takie następstwa.

Czy krokodyl z Himalajów?
Nie. Zakładałem to od dłuższego czasu, jednak wtedy pamiętałem, że Himalajowie są zimne.

… Czy torba jest wykonana w Himalajach?
Również nie.

Czy torba ma coś do ukończenia z górami Himalajów?
Nie, nie bardzo.

Hmmm.
Wiem.

Więc jak to miało to imię?
„Himalaya” to tylko nazwa odcienia Hermèsa dla tej konkretnej kombinacji białej, beżu i szarości. Implikowane jest przywołanie górnych gór, które są jedynie, a także tylko lokalizacja Himalajów wchodzą tutaj w równanie.

To dzikie.
Prawidłowy?

Okej, więc jeśli to tylko konkretna kolorystyka, co to za zamieszanie?
Najwyraźniej jasne kolory kombinacji, a także zmiany odcieni sprawiają, że jest to szczególnie trudne, a także czasochłonne. Lekkie kolory są szczególnie trudne do osiągnięcia na krokodyle, więc zdobycie wszystkiego najlepszego (i musi być właściwe) wymaga niezwykłych umiejętności ze strony rzemieślniczej przetwarzania skóry. Metoda gradacji wykorzystywana na Himalajskich Birkinach, a także Kellys jest wyraźna wśród wszystkich innych kolorów Hermès.

Wiele najbardziej kosztownych himalajskich birkinów, a także Kellys, podobnie ma białe złoto inkrustowane diamentami, chociaż wzory podstawowe obejmują pallad. („Wejście” jest tutaj mylącym; jeden z nich nadal przywróci ci około 90 000 USD na rynku odsprzedaży).

Początkowo Himalaya niloticus Crocodile był oferowany tylko w Birkins, jednak teraz zarówno Birkins, jak i Kelly są oferowane w materiale.

Dokładnie, jak niezwykłe są?
Według plotek zgłoszonych przez The New York Times w zeszłym roku bardzo niewiele torebek powstaje – tylko jeden lub dwa rocznie.

Więc dokładnie jak zdobyć himalajską torbę Hermès?
Najprostszą metodą jest zakup jednego na rynku używanym z domu aukcyjnego, takiego jak Christie lub Heritage, jednak jeśli chcesz go bezpośrednio ze źródła, będziesz musiał spędzić lata (i prawdopodobnie wiele niezliczonych dolarów) zgromadzenie historii zakupu w Jeden z flagowych sklepów Hermèsa, który może mieć możliwość pewnego dnia, może być jeden.

Wygląda na dużo.
Cóż, niektórzy ludzie mają dużo pieniędzy.