Szczegółowe spojrzenie na torebkę śliwkową Goyard, jeden z najnowszych stylów marki

w zeszłym miesiącu, usłyszeliśmy to z winoroślą, że Goyard dodał trzy nowe dodatki do swojej oferty toreb i akcesoriów. W tych zupełnie nowych utworach jest mały – ale niezwykle funkcjonalny – portfel Crossbody, a także dzięki naszym dobrym przyjaciołom na Goyard, mogłem zdobyć jedną do oceny dla was wszystkich. Dzisiaj jestem podekscytowany, aby zapewnić Ci bardziej szczegółowe spojrzenie na Plumet Goyard.

Na śliwkę wpłynęła wyjmowana woreczka wewnętrzna kultowej, a także zawsze popularnej torby Saint-Louis. Plumet jest lekki, a także tworzy bardzo praktyczny codzienny kawałek dla kobiety w podróży. Profłowa sprzęt portfela jest najbliższą rzeczą, jaką widzieliśmy, dlatego dalekie od Goyarda do portfela na łańcuchu, który jest zwykle niezbędnym elementem podstawowym w kolekcjach większości projektantów.

Ten unikalny kawałek jest uszkodzony w trzech oddzielnych obszarach przechowywania. Środkowy przedział zip oddziela dwa większe obszary przedziałów. Zarówno przód, jak i tylne przedziały zawierają gniazda kart, dzięki czemu ten portfel jest wyjątkowo na wschód, ponieważ jest dużo miejsca do przechowywania. Mój telefon dobrze kształtuje się w jednym przedziale, podczas gdy byłem w stanie kształtować okulary przeciwsłoneczne pośrodku, trzymane w cienkiej torbie z tkaniny. Chociaż skórzany pasek jest całkowicie zdejmowany, nie można go regulować, co jest jedną z niewielu wad do śliwki. Ponieważ pasek jest zdejmowany, ten kawałek może również działać bardziej jak sprzęgło lub waleta organizacyjna do przeniesienia lub większej torby. Klapa zewnętrzna z zamknięciem zatrzasku utrzymuje zamkniętą torbę, a także niezwykle proste jest wejście, a także w podróży, co jest jeszcze jednym elementem tego elementu, który uwielbiam. Wreszcie, śliwka jest oczywiście zbudowana z kultowego płótna Goyarda, które jest wyjątkowo trwałe, a także lekkie.

Ogólne wymiary śliwki Goyard wynoszą 8,1 ″ L x 5,5 ″ W x 0,4 ″ D. Specjalne kolory detaliczne za 1405 USD, podczas gdy tradycyjne kolory (czarno -czarne/tanowe) wyceniono na 1080 USD. Aby odkryć sklep w pobliżu, zobacz Goyard.com.