Jimmy Choo Conti Snakakinkin chodź na torbę

Hej, Jimmy Choo. Słuchaj i dobrze słuchaj. Próbujesz równie dobrze.

Jimmy Choo Conti Snakakeskin na torbie to… jak to stwierdzić… trochę mylące. Ponadto jest to nieco chwytliwe, a także sztuczki, a także świetny styl, niestety, wykluczający się wzajemnie.

Jednym z najważniejszych wytycznych komponowania jest „pokaz, nie mów”, a ludzie z Choo naruszyli podobny styl w tworzeniu tej torby. Zamiast wytwarzać coś, co jest tak boleśnie niesamowite, że wylewa „Rock Star” z pory z torbą, po prostu wybrali, aby uderzyć śrubę oświetleniową z nadrukiem dla zwierząt na torbie węża, która inaczej byłaby piękna.

Czyniąc to, wyprodukowali torbę, która krzyczy: „Spójrz na mnie, jestem taki nerwowy” w imieniu właściciela, a także jest to, że jest to oczywiste oświadczenie dla każdego rodzaju naprawdę modnej osoby. W rzeczywistości styl praktycznie wydaje się niepewny lub samoświadomy; Wydaje się, że jest tak niespokojny, że inni ludzie nie odkryją, że jest to niesamowite, że całe jego istnienie wydaje się być oparte na przypominaniu ludzi o tym fakcie. Oczywiście, gdy coś musi nadawać dokładnie, jak niesamowite jest, wpływ jest całkowicie utracony. Kup z Net-A-Porter za 2095 USD.