PURSEFORUM ROUNDUP – 3 września

Wiem, że niektórzy uważają, że czarna torba to podstawowa torba, ale nic nie jest dla mnie bardziej stylowe. Więc na dzisiejszy podsumowanie postanowiłem podzielić się z tobą niektórymi z moich ulubionych czarnych piękności świeżo z forum. Jeśli tylko się dostrajasz, pozwól mi być pierwszym, który powiem, że cieszymy się, że tu jesteś! Te podsumowania są wykonane z wysoce wyselekcjonowanego wyboru zdjęć udostępnionych przez naszych własnych członków TPF własnych toreb, które znaleźliśmy w licznych wątkach na forum. Co tydzień łączymy niektóre z naszych ulubionych wiadomości i dzielimy się nimi tutaj, aby wszyscy byli na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wydarzeniami społeczności. Jeśli nie jesteś już członkiem, teraz nadszedł czas, aby dołączyć, ponieważ jest to naprawdę jedno z najlepszych miejsc do połączenia się z ludźmi torebki, tak jak ty. Tak więc, biorąc pod uwagę to, zobaczmy, co w tym tygodniu przygotował!

TPF TPF

Rozpoczynamy dzień od tego dynamicznego duetu udostępnionego przez naszego członka DKAY6 w wątku „Pics of Your Louis Vuitton in Action”. Co za wspaniała kombinacja!

Następnie mamy tę stylową małą lilię siedzącą ładnie! Był udostępniony przez naszego członka Cecilienora w „Którą Mulberry nosisz dzisiaj?” wątek.

Gratulacje dla naszego członka PrincessPeach91 tego marzycielskiego nowego dodatku do ich kolekcji. Ta dama została udostępniona w „Jaki był twój ostatni zakup Diora? *Opublikuj zdjęcia swoich piękności tutaj*„! Nie wiem o tobie, ale czarno -srebrne to moja ulubiona kombinacja sprzętowa.

Musisz pokochać klasyczny moment Bottega, taki jak ten Oldie, który został udostępniony przez naszego członka Muchstuff w „Bottega Veneta w akcji!” wątek. Skóra wygląda bosko!

Nasz członek, puzzlebook, udostępnił najbardziej idealną klasyczną klapę w „Zakupach w sierpniu 2021 r.”! ” wątek.

Wreszcie, ale daleko, jest to przystojna Kelly jadąca na siedzeniu pasażera. Był udostępniony przez naszego członka Christieashleya w „twoich Hermès w akcji!” wątek.

Chcieć więcej?

Uwielbiam rozmowę w „Co, jak Twoim zdaniem sprawia, że ​​torba wygląda przestarzała?” wątek. Bardzo interesujące jest zobaczyć, jak inni ludzie torebki interpretują pewne style i trendy. Kolejnym wspaniałym wątkiem do przewijania jest „Zła obsługa klienta (infolinia) od luksusowych marek – czy rysujesz konsekwencje?” Wątek, w którym członkowie mówią o tym, jak ich doświadczenia w zakresie obsługi klienta wpływają na ich relacje z marką. Jest to dla mnie znaczące, zwłaszcza jako ktoś, kto wcześniej pracował w roli obsługi klienta.

To wszystko na ten tydzień, przyjaciele, do następnego razu!