Torebka: mój dżins krwawił na mojej torbie Chanel

Jest tak wiele rzeczy, które lubię w torebkach, jednak z drugiej strony, jest pewne elementy toreb, które napędzają mnie orzechy. Jestem pewien, że nie jestem sam w kilku z tych problemów, a dlatego właśnie wprowadzamy nową serię, torebki – ponieważ często moje preferowane akcesoria napędzają mnie szalone.

Miałem tę koncepcję kilka tygodni temu, kiedy założyłem jedną z moich preferowanych par ciemnych dżinsów, białą bluzkę, a także moją torbę Chanel Kid. Torebka, którą mam, to miękkie srebrne, a także kremowe kombinację metaliczną, która ma nieco pozwaną powierzchnię, ale nadal jest sklasyfikowana jako skóra. Podoba mi się ta torba Chanel. Jest całkowicie inny niż wiele toreb w mojej kolekcji w kolorze, a także teksturze, a także to świetna torba.

Słyszę, więc wiele osób mówi o transferie kolorów z dżinsu, a także musiałem lepiej zrozumieć, jednak wierzyłem, że torba siedziała na moim biodrze, która była pokryta moją koszulą, a także nie szoruje moich dżinsów. Chociaż uważałem na potencjalny problem, nie podjąłem dokładnego wysiłku, aby trzymać moją torbę z dala od dżinsów.

Byliśmy na paradzie łodzi Wintertime Fort Lauderdale (która jest paradą z łodziami na wodzie, tak jak sama nazwa sugeruje, a także jest całkiem niesamowita), mając świetny czas. Tej nocy poszedłem dom, a także odłożyłem torbę; W tym czasie nadal wyglądało to doskonale. Dopiero około tydzień później, kiedy ponownie przyniosłem torbę, złapałem tyłek – i główny niebieski transfer – na mojej torbie.

Stało się. Niebieski z mojego dżinsowego ideału do mojej torby, a także wytworzył dla mnie sytuację. Muszę jeszcze spróbować to traktować, ponieważ szczerze mówiąc, czuję, że mogę szybko pogorszyć, a także nigdy nie traktuję moich torb. Jak to nie jest wina torby; Jeśli już, to wina Jeansów. Nawet wtedy dżins jest zwykle oznaczony, pozwalając nam zrozumieć, że może to krwawić, a także LO, a także oto, krwawiła na mojej dość kosztownej i wyjątkowo pożądanej torbie Chanel.

To jest moja pierwsza torebka Peeve: posiadanie doskonałej torby, jednak musi być niezwykle świadome tego, z czym ją sparujesz, aby nie mieć żadnego rodzaju transferu kolorów. Zakładam, że spodziewam się równie dobrze od moich toreb, a także dżinsów, jednak jestem zakryty, że mam teraz niebieski wokół tylnej strony mojej torby. Jakieś wskazówki, co z tym zrobić?