Monogram powraca na pokazie męskiej Louis Vuitton’s Fall 2015

, podczas gdy wszyscy siedzimy pod zamiecią w Nowym Jorku, wiele się dzieje w Paryżu. Programy Couture właśnie się zaczęły i tuż przed nimi największe na świecie marki odzieży męskiej otworzyły sezon pokazowy jesień 2015. Jednym z ostatnich programów w harmonogramie był Louis Vuitton i pod kierunkiem męskiego dyrektora kreatywnego Kim Jonesa, kultowe monogramowe płótno, powróciło.

Jones nadzorował projekt kilku imponujących kolekcji akcesoriów męskich w ciągu ostatnich kilku sezonów, ale w przeszłości nacisk położono ogólnie na skórze lub Damier, mniej krzykliwym charakterystycznym druku Vuittona. Ta kolekcja zawiera nowe spojrzenie na grafitu Damiera, z detalem graficznej liny, która składa hołd zmarłemu projektantowi i artystom Christopherowi Nemethowi.

Nieoczekiwana gwiazda torebki jest jednak monogram i pojawia się w dość prosty sposób: po prostu kształtowane torby i akcesoria, które na pierwszy rzut oka wydają się dość podobne do torebek, które Vuitton stworzył od dziesięcioleci. Wielu ma jednak kontrastującą farbę do wykończenia lub krawędzi, a niektóre są dostarczane z wyciągnięciami na zamek z kolekcji. Sprawdź wszystkie poniższe zdjęcia akcesoriów; Możesz spodziewać się, że te torby trafiają sklepy za około sześć miesięcy.

[Zdjęcia przez Vogue UK]