Dior Detektyw Torby

W niektórych przypadkach nie pamiętam, że zaniedbaliśmy kilka kamieni węgielnych rynku torebek. Szkoda nad nami. Ogromna litość nad nami za to. W weekend podczas spaceru z Bal Harbor (co metodą jest moje preferowane centrum handlowe wszechczasów, którego brakuje mi bardziej niż cokolwiek na świecie), zrobiłem swój typowy wymagany zatrzymanie się w chrześcijańskim sklepie Dior. Teraz, jeśli jakikolwiek rodzaj z was pochodzi lub rozumiesz o Południowej Florydzie, rozumiesz, że bogactwa nigdy się nie kończą. Kobiety/pary/mamy/dzieci spacerujące w jednym z wielu wygórowanych wysokiej klasy sklepów spadały tysiące. Chciałem do nich dołączyć, jednak musiałem się powstrzymać. Kiedy poszedłem do sklepu Dior, nie mogłem jednak pomóc w pociągnięciu do worków detektywistycznych. Torby detektywistyczne Diora były już od jakiegoś czasu, a także natychmiast wciągnięte w światło obszarowe. Dla mnie były one naprawdę inne, a także przyciągały wzrok, ale nie doceniłem ich prawdziwego uroku, dopóki nie zobaczyłem ich osobiście. Podsumowując, są absolutnie podłuszającymi dziełami sztuki. Jestem zakochany. W absolutnej ogólnej całej miłości. Na szczęście wybrałem tę bezczelną kobietę potrzebuje uczty, a także postanowiłem oddać się kupowaniu jednego w tym tygodniu. Tak dla mnie, a także boo dla mojego portfela. No cóż, będzie o wiele więcej niż warte.

Więc nie pozwól, by wdrożyć do torb. Niedawno Christian Dior wypuścił Big Dior Detective Bag, która jest niezwykle podobna do średniej torby detektywistycznej Dior o programie nieco większym. Z oka różnicę można zobaczyć w dodanej podstawie, która rozpakowa, aby pochwalić się dodatkowym przedziałem dla każdego rodzaju urządzenia lub elementu odzieży, które możesz zaopatrzyć w środku. Duża torba Dior detektyw wydawała się być bardziej dla mnie torba niż codzienna torba. Wielki detektyw zawiera nikt inny jak najlepsza skóra skóry cielęcej z dekoracyjnymi szwami w słynnym kształcie torby lekarskiej, która pokazuje ramkę wyłożoną przez strumień. W sytuacji zaniepokojesz tym, że ktoś może uruchomić kradzież z nieistotnego zamknięcia, nigdy się nie bój. Ta torba Dior wykorzystuje cienki skórzany pasek z magnetycznym zatrzaskiem, który składa się nad ramą torby, aby uzyskać dodatkowe bezpieczeństwo. Programu centralne punkty torby znajdują się w dwóch pękniętych przednich kieszeniach z wiszącymi srebrnymi i skórzanymi „C”, a także urokami „D”, które z programu są cukierkami dla wszystkich wyświetlaczy. Inne cechy torby to wypolerowany srebrny metalowy sprzęt, a także nity CD, satynowa podszewka, kieszeń zamek w górnym przedziale, zwijane skórzane uchwyty z kroplą 4 ″, a także ochronne metalowe stopy. Teraz urok torby detektywistycznej Dior w wielkim rozmiarze wcale nie jest niedrogi. Mierzenie w temperaturze 14,5 ″ x 10 x 6,5 ″ Ta torba pokonuje wygórowane 2790 USD w Eluxury.

Tak podobne do dużego detektywa jest programem drugiej torby Dior „It” sezonu, średniej torby detektywistycznej Dior. W sklepie widziałem, jak dostarczono go w kolorze czarnym, białym (ale praktycznie znacznie bardziej z białym kremowym kolorem), a także absolutnie spektakularną czerwień. Mój głos, a także torba, na którą będę się wyrzucić, jest czerwony. Po prostu boski. Zdjęcie w Internecie tej torby powstrzymuje się od sprawiedliwości. Zupełnie nie. Kiedy wybrałem torbę, a także rozkołałem ją wokół sklepu, byłem zakochany. Podobnie był z przedstawicielem handlowym, który tak strasznie chciał zaoferować mi to najlepiej, jak i tam. Zgaduję, że otrzymuje wynagrodzenie za to, że każdy klient dokładnie jest luksusowy, a także obfity, osoba trzymająca torbę wygląda, jednak dla mojego ego udawam, że naprawdę mnie to implikował. Detektyw jest jak na pierwszy rzut oka. Dlaczego torba jest inna niż reszta, ponieważ jest to elegancko zaokrąglony kształt „torby doktora”, który dostępny jest w opaleniznowo-białej podszewce logo. Ach, wciąż się topię. Torba programu zawiera tylko najlepsze, a także najgładniejszą skórę, a także chwałę dwóch pękniętych przednich kieszeni z zwisającymi „C”, a także urokami „D”. Inne funkcje obejmują skórzaną kieszeń na zamek błyskawiczny, a także kieszeń łatek po wewnętrznej stronie, zwinięte skórzane uchwyty, a także ochronne metalowe stopy. Jeśli zakwestionowałeś zakup tej torby, polecam, abyś już nie trosił. W dół torby detektywistycznej (wraz z nową ograniczoną edycją Gucci Hobo, którą widzieliśmy?) Otrzymuje wysoką jakość, a także aurę jak żadna inna. Ta torba jest oferowana w dowolnym rodzaju chrześcijańskiego sklepu lub sklepu w Internecie w Eluxury, a także kupuje ją za 1650 USD.