Purseforum Roundup – 19 lutego

Jesteśmy w lutym, przyjaciele, i bardzo doceniamy twoje wymeldowanie i miłe komentarze. W tym tygodniu wpadliśmy do Tory Burch, Bottega Veneta i straciliśmy czas w telewizji i kinie, gdzie zdaliśmy sobie sprawę, że mamy wiele do zrobienia! Czuć się komfortowo i dogonić to wszystko i nie tylko i zachwyć się w tej najnowszej edycji The Purseforum Roundup!

Nie do końca wiemy, co się dzieje w Bottega Veneta, ale wróżki chrzestne się mają i były zajęte. Zwykle na torebceum oznacza to, że członkowie kierują się nawzajem do swoich worków „Świętego Graala” na rynku wtórnym lub w lokalnych butikach, i widzimy piękne ujawnienia w tym wyjątkowym wątku. Indiaink ujawniło to specjalne macicy, a regularni z podsumowania wiedzą, jak bardzo doceniamy zajrzenie w torby naszych członków! Moi et Mes Sacs zdobył także oszałamiającą nową torbę, w fantastycznym kolorze i wszechstronnym stylu.

Wreszcie, oczywiście, nasi koledzy miłośnicy Tote, absolutnie pokochają nową torbę Diane278, idealną torbę do wiosennych temperatur, które są w drodze dla wielu naszych członków.

W tym tygodniu wydawało się, że Tory Burch przez cały czas się odwróciliśmy, a kiedy dziś wieczorem znaleźliśmy guziki TB w płaszczu z kolacją, wzięliśmy wskazówkę i wskoczyliśmy do Tory Burch Subforum na wizytę. Zupełnie nowy (i bardzo aktywny) wątek „What Is In Your Tory Burch Bag” był wspaniałym omenem, a będąc potworami Tote, uwielbialiśmy ten zajmie do przepastnej torby Eviexo.

Również w Tory Burch, SmiryDimples, podczas gdy nowa marka zadebiutowała w kilku wspaniałych nowych zakupach. Po raz kolejny jesteśmy bezwstydnie o TOTE, czytelnicy Roundup, więc nie możesz się całkowicie udostępniać swoich ulubionych w komentarzach. Nawiasem mówiąc, jeśli spojrzysz na te torebki i myślisz o koordynowaniu mieszkań, mamy najlepiej tutaj na zdjęciach wątku Tory Burch Reva Flats.

Uwielbiamy torby, ale bylibyśmy niedopuszczalni, gdybyśmy nie skierowali cię do naszego szerokiego wyboru podrzędnych podmokłych, przyjaciół. Nasz wątek telewizyjny i kinowy to wspaniałe miejsce do przygotowania się do Oscarów, a także rozmawiać o takich rzeczach jak ostatnia seria opactwa Downton (kto jeszcze kibicuje Lady Edith Żegnaj ulubionego, Big Ang.

Nasz dzisiejszy obraz pochodzi z wielu popularnych wątków SUBFORUM SUBFORUM. , ale ten wątek jest pełen wielu pomysłów, jak skupić się na chi i zen kolorem. Weź to od nas: działa!

Kiedy w tym tygodniu natknęliśmy się na ujawnienie Labellusting w Dior, mogliśmy tylko powiedzieć: „Cześć, cudowne!” Ta diorama jest tym, z czego stworzy się projektantka, i jest to po prostu ujawnienie, którym uwielbiamy się dzielić. Jeśli to pokochałeś, pokochasz to! Kolejna Diorama ujawnia od Prady Prince i można śmiało powiedzieć, że ta torba z pewnością nabiera gruntu dla kupujących.

Nadal mieliśmy kolejny „Hello, Wspaniały” dla tej fantastycznej damy Dior, która w tym miesiącu znalazła nowy dom z Havanese 28. Ta potęga i ponadczasowa torba jest ulubionym wśród naszych członków; Nigdy nie wyczerpujemy się widzeniem Lady Dior i na szczęście widzimy mnóstwo torebki.

W tym tygodniu w Kate Spade znaleźliśmy dobre ujawnienie, które do tej pory widzieliśmy tylko w druku. Długoletni członek (i wkrótce będzie Pani) Speedyjc podzielił się tym zakupem, który był z kilkoma wadami (i na szczęście zadowolonym zakończeniem). Zatrzymaj się, aby wysłać przyszłe życzenia panny młodej i zobaczyć, jak się potoczyła ta historia.

Mamy nadzieję, że zachwyciłeś się dzisiaj z nami. Jesteśmy zadowolone z możliwości przyniesienia ci najlepszych z tego, co dzieje się w torebceum; Dla każdego wątku, który ci przynosimy, jest pięćdziesiąt więcej z znacznie więcej toreb, akcesoriów i zabawnych rozmów. Wrócimy o wiele więcej w przyszłym tygodniu, a tymczasem wszyscy życzymy wszystkim wspaniałego weekendu i tygodnia.

P.S. Co do cholery… dlaczego nie mieć Eclair (dzięki Bagsncakes).