Gwiazdy pokazują zupełnie nowe torby od Toda, Fendi i Louis Vuitton w tym tygodniu

Selena Gomez wygrywa nasz konkurs wyłączności w torebce w tym tygodniu (ponieważ zawsze jest to konkurs) z logo Louis Vuitton Torbatch, który jest gorący poza paryskim pasiem startowym . Selena jest w dziwnej otchłani z Louisem Vuittonem: często przynosi torby marki, a także idzie na ich koncerty, jednak w przeciwieństwie do wielu twarzy celebrytów LV, nigdy nie była w jednej z kampanii firmy. (Mówiąc o tym: jestem pewien, że Alicia Vikander, Michelle Williams lub Jennifer Connelly zarządzają tą samą torbą w ciągu najbliższych dwóch tygodni).

Poza Seleną w ciągu ostatnich kilku dni było wiele innych wspaniałych obszarów – sprawdź je poniżej.

Katy Perry
Torba Nightingale Givenchy
2190 USD za pomocą Saks
Oto mroźna Katy Perry, która przyjeżdża do JFK z maślanym brązowym skórzanym givenchy Nightingale. Jednak gdzie jest Orlando?

Kris Jenner
Fendi Peekaboo Bag
4900 $ za pomocą Saks
Kris Jenner został niedawno zidentyfikowany w Lax powracając z Paryża z nową wersją Fendi Peekaboo. Ten Peekaboo pochodzi z kolekcji Fendi Spring 2016, a także oferuje dopasowane wykończenie ze skóry bite. Kontrastujący zatytułowany skórzany pasek tutaj jest naprawdę oferowany osobno. Jej torba Fendi jest oczywiście akcentowana robakiem torby Fendi. Żadnego szanującego się Jennera lub Kardashian nie opuszcza domu bez niego.

Molly Sims
Hermès Birkin
Oto legenda supermodelki Molly Sims, pozostawiając Barneys Beverly Hills z tradycyjnym Hermès Birkin. Nigdy nie byłem fanem Birkins w połączeniu z dżinsem rozdzielonym przez Uber, jednak wydaje się, że jest to cenny zwyczaj określonego zestawu Beverly Hills.

Naomi Watts
Toda Wave Bag
1995 USD za pomocą Saks
Naomi Watts został niedawno złapany przez PAPS wędrujący po Nowym Jorku z czarną wersją nowej torby Wave Tod, a także nie jestem bardzo zaskoczony. Małe czarne krzyżówki są na ogół dżem Naomi.

Padma Lakshmi
Hermès Birkin
O ile mogę powiedzieć, Padma Lakshmi przynosi tylko Birkins, wraz z okazjonalnym Chanel. Jest to najprawdopodobniej jedna z najmniej fascynujących rzeczy w niej, jednak jeśli chcesz odkryć na pewno, możesz wybrać kopię jej nowej książki, Love, Loss, a także to, co jedliśmy: pamiętnik .

Paris Hilton
Chanel Tradycyjna torba klapy
Oto Paris Hilton, pozostawiając wspaniałą osobę z tradycyjną torbą klapy czarnej. (Czytelnicy LA: Czy wyszedłeś z tej lokalizacji?) Czy byłeś świadomy, że Paryż nadal kontynuuje okupację jako artysta nagrywający? Niedawna publikacja na Instagramie od niej poinformowała nas, że podczas rozmowy jest w studiu, nagrywa „Song of the Summer”.

Selena Gomez
Louis Vuitton Satchel
Selena Gomez niedawno płynęła z Lax z nową nową torbą Louis Vuitton, która najprawdopodobniej jest teraz tylko w rękach trzech do pięciu innych celebrytów idealnych, Tops. Ta torba Louis Vuitton Poschel zadebiutowała proste dni podczas pokazu Runway Runway Louis Vuitton 2016. Jeszcze nie rozumiemy jego nazwy.

Taylor Armstrong
Clutch Saint Laurent Belle de Jour
Kup Saint Laurent za pomocą Saks
Oto, kiedy, a także potencjalnie przyszłe, prawdziwe gospodynie domowe z gwiazdy Beverly Hills, Taylor Armstrong, pozostawiając kolację w Craig’s z eleganckim, czarnym skórzanym sprzęgłem Saint Laurenta. Taylor drażni się z powrotem do Rhobh, a także biorąc pod uwagę, że właśnie wróciła do LA zeszłej jesieni, może się to zdarzyć – jeśli showrunnerowie będą jej odejść.