Nowojorski Tydzień Fashion Tydzień jest tutaj, a ta torba się kończy

, jeśli kiedykolwiek mieszkałeś lub wyjechałeś do Nowego Jorku podczas tygodnia mody, wiesz, że ulice miasta zasadniczo przekształcają się w pas startowy. Wielu stylowych ludzi na świecie przybywa do miasta na pokazy, imprezy i imprezy stadnowane gwiazdorskie. A jeśli kiedykolwiek wydarzyłeś się na miejscu pokazu mody, który zrozumiesz, kiedy mówię, że jest to jedno z najbardziej szalonych doświadczeń. Fotografowie w stylu ulicznym Hound Redaktorzy, wpływowi, kupujący i aspirujący fashionistki w taki sam sposób, jak celebrytów Paparazzi. Są duże pieniądze na te obrazy, a styl uliczny jest obecnie głównym źródłem inspiracji w świecie mody.

NYFW rozpoczęło się pod koniec zeszłego tygodnia i nawet gdyby jakoś mi się to zginęło, od razu przypomniałbym mi, że wyszedłem przed moim mieszkaniem. Mieszkam w centrum miasta w dzielnicy Lower East Side w Nowym Jorku. Chociaż moja okolica jest jedną z najstarszych dzielnic w Nowym Jorku, jest bogata w historię, a liczne budynki pochodzą z końca XIX wieku i na początku XX wieku, jest to także MECA dla modnych miejsc, takich jak kawiarnie, restauracje i hotele. To przekłada się na to, że jest gorącym miejscem dla tłumu mody podczas tygodnia mody i później. W centrum Nowego Jorku sprawy zaczęło się pod koniec w centrum Nowego Jorku i spacerować w pobliżu mojego domu oraz w sąsiednich obszarach Soho i Nolita, łatwo było powiedzieć, że tydzień mody znów jest nad nami. Gra w stylu ulicznym nie jest żartem i choć w niektórych przypadkach jest przesadzona, uwielbiam torebkę, którą przynosi.

W weekend uczestniczyłem w pokazie Kate Spade, który odbył się w Elizabeth Street Garden (zaledwie 10 minut spacerem od mojego mieszkania). Secret Garden Vibe of the Show był niezwykle oszałamiający i chociaż moja uwaga skupiała się na RTW i torbach, gdy serial się skończył (i kiedy czekałem na rozpoczęcie), moje spojrzenie było w torbach, które noszą uczestnicy. Tak jak zwykle robię to podczas plamienia toreb, robiłem mentalne notatki na wszystko, na co patrzyłem (kształty, rozmiary, marki itp.). I jedna torba była w przeważającej mierze na czele mojego umysłu: torba Staud Moon.

Widziałem tę torbę przez ostatnie kilka dni, zarówno osobiście, jak i na ekranie mojego smartfona. Jednym z powodów jest to, że odkryłem skrajne rozpowszechnienie torby Staud Moon, jest to, że zeszłej wiosny zacząłem zakochać się w trend w kształcie księżyca. Ta torba jest rodzajem idealnej burzy trendów, łączącym minimalistyczny ruch z trendem torby w kształcie księżyca i powrót Hobo w jednym. Torba Staud Moon to również mile widziana zmiana w stosunku do małych i mikroorków. Nie tylko pomieści telefon, ale jest również wystarczająco pojemny, aby nosić kilka innych niezbędnych tydzień mody, zwłaszcza jeśli wybierzesz większy rozmiar. Duża wersja sprzedaje za 395 USD, podczas gdy istnieje również mniejsza opcja za 295 USD. Kupuj teraz przez Nordstrom i sprawdź kilka snapów torby poniżej!

Kupuj tutaj torby księżycowe