Drogi Millie: Miesiąc dwunastu

Drogi Millie,

Nieco ponad rok temu przyszedłeś do mojego życia i na zawsze mnie zmieniłeś – zrobię to i nigdy nie mogę być tą samą osobą, jaką byłem przed tobą. Od miesięcy zacząłem twój roczny list w głowie, a czasem powstrzymuje mnie to od zasypiania w nocy, gdy planuję ci powiedzieć. (Dowiesz się o mnie: jestem przemyślany, a czasem sprawia, że ​​nie śpię przez wiele godzin, myśląc, ponowne myślenie, nadmierne myślenie i zastanawiam się jeszcze raz.) Zwykle w ciemności naszej sypialni leżę, leżę Obudź się i pomyśl, że chcę, aby ten list był tak sentymentalny, dotykany i obejmuje tak bardzo, że rozumiesz głębokości mojej miłości do ciebie. Nie śpię, w ciemności, z twoim dada szybko śpiąc obok mnie, odwracam się na bok i sprawdzam twój monitor. Ma 5 poziomów i naprawdę nie muszę mieć go na poziomie 5, aby cię usłyszeć, ale i tak go umieściłem, ponieważ nie chcę tęsknić za tym, że potrzebujesz mnie w nocy. Budzę się dla ciebie przy kropli; Czasami tylko tasujesz swoje małe ciało, aby stać się przytulnym. Nawet gdy śpisz, nieustannie o tobie myślę. To zabawne, ponieważ nie wyobrażam sobie mojego życia bez ciebie.

Nocisz, że się urodziłeś, była dla mnie mylącym bałaganem. Nieplanowana sekcja C rzuciła mnie na pętlę, a ja nie mogłem być z wami pierwszymi godzinami życia, przez które bije się od tygodni. Byłem tak zaskoczony, że tu byłeś, a moje życie było tak inaczej. Oczywiście było inaczej, wszyscy powiedzieli mi, że będzie inaczej, ale nikt nie mógł tego wyrazić słowami w sposób, który dałby mi znać, jak się czuję, kiedy wszedłeś w moje życie.

Jestem nieskończenie zaskoczony tym, jak bardzo się zmieniasz. Wszyscy mówili mi, że nie mrugają, dorastają tak szybko. Ale nikt nie był w stanie sprawić, że poczułem się, jak prawdziwe będzie. Pierwsze kilka miesięcy poszło powoli; Po prostu nie ma wiele, że niemowlę oddaje, a ten etap jest trudny. Utrzymałem okropny dziennik każdego nowego etapu i nowego osiągnięcia (mam nadzieję, że pewnego dnia te litery wystarczą, ponieważ nie szukaj wszystkich swoich uroczych zdjęć z naklejką z twoim wiekiem, przegapiłem ich i pozostałych są tak późno, że nawet nie mają sensu chronologicznie), ale to, co wykonałem świetną robotę, żyje z tobą. Nie mam zdjęcia ani wideo wszystkich twoich pierwszych, ponieważ kiedy jestem z tobą obecny, nie jestem na telefonie, jestem z tobą. Z przyjemnością spędzasz czas i choć żałuję, że nie miałem więcej czasu dla siebie, wolę nic więcej niż spędzać z tobą czas.

Jesteś silny i uparty, oba treści robiąc wszystko samodzielnie, jednocześnie robiąc dokładnie to, co chcesz. (Szczerze mówiąc, jesteś moim bliźniakiem w ten sposób.) Wiem, że będzie ci to dobrze służyć w życiu, ale często przewiduję, jak walczymy. Chcę, żebyś wrócił do tego listu i zdał sobie sprawę, że kiedy to się stanie, to dlatego, że chcę zrobić to, co najlepsze i pomóc ci być miłym, kochającym osobą. Wiedz, że chociaż mogę uważam, że jestem apodyktyczny i surowy, chcę chronić cię przed wszystkim, co jest okropne na tym świecie, jednocześnie zmagając się z tym, abyś mógł samodzielnie doświadczyć rzeczy. Robię to teraz, tylko w zupełnie inny sposób. Ty i ja spędzamy razem większość wieczorów i idziemy do parku na spacerze lub w dół ulicy, aby bawić się z przyjaciółmi. Dokładam wszelkich starań, abyś mógł odkryć rzeczy dla siebie, niezależnie od tego, czy wspinają się na zjeżdżalnię, zjeżdżając po zjeżdżalni, czy zabawę z przyjaciółmi. Pewnej nocy mały chłopiec zobaczył, jak próbujesz wspiąć się na skalną ścianę parku, a on powiedział ci, że jesteś zbyt mały, aby to zrobić. Chociaż nie możesz mówić i nawet nie wiedziałeś, co powiedział, nadal wspinałeś się na tę ścianę, ze mną pomagając. Pomyślałem sobie, że w życiu spotkasz się z tym dużo, ludzie mówią ci, co możesz, a ja nie możesz zrobić, aby zrobić, aby cię poprowadzić, ale nie powstrzymać cię od bycia sobą. To jest twoje życie, które żyjesz, a nie moje, i obiecuję, że zrobię wszystko, aby to pamiętać.

W ciągu ostatniego roku mieliśmy z tobą tak wiele przerażeń zdrowotnych i kontynuują. W obliczu sytuacji było trudniejsze niż większość dorosłych, które znam (w tym ja) i nauczyłeś mnie, jak jestem wdzięczny za to, że jestem zdrowy. Jako dorośli uważamy za pewnik. Łatwo jest zawsze chcieć więcej i zapomnieć o tym, co mamy. Prawie każdy lekarz, do którego idziemy z tobą, otoczamy dzieci i rodziny, które przechodzą naprawdę próbujące problemy medyczne. To nie tylko przedstawia mi wszystko z perspektywy, ale obserwuje ciebie i inne dzieci, które przypominają mi żyć w tej chwili. Jedną rzeczą w dzieciach, nie tylko ciebie, jest to, że są one skoncentrowane na obecności. Kiedy jesteś głodny, płaczesz o jedzenie; Kiedy jesteś szczęśliwy, w tej chwili pokazujesz to. Patrzyłem, jak ty i inne dzieci napotykają naprawdę trudne problemy, które robią to z taką siłą. Jestem bardziej niepokojącym, Millie. Przed tobą martwiłem się o przeszłość i przyszłość, a ponieważ mając ciebie, martwię się o twoją przeszłość i przyszłość. Obiecuję uczyć się od ciebie i żyćW tej chwili z wami jak najwięcej. Pomagasz mi o tym codziennie przypominać, robiąc to, co robisz. Kiedy jesteś podekscytowany, siedzisz tam i klaszcz tak mocno i jesteś zachwycony widząc, jak inni klaszczą razem z tobą. Zrobię co w mojej mocy, abyś mógł swobodnie klaskać, gdy jesteś szczęśliwy, a kiedy jesteś smutny, pocieszę cię i pozwolę ci być smutnym w tym momencie.

Mieliśmy dla Ciebie najlepsze imprezę urodzinową, która została o tematyce Moana, ponieważ jest to twój ulubiony film! Moana była filmem, który zaczęliśmy oglądać klipy, aby odwrócić uwagę na wizytach lekarskich, a teraz jest to film, który jesteś zafascynowany. Nie możesz mieć dość Moany: to właśnie oglądamy, gdy jesteś u lekarza, czekając na zabieg, i to właśnie nakładamy podczas jedzenia. (Na marginesie, to naprawdę długa historia – nigdy nie wyobrażałem sobie, że oglądasz telewizję, kiedy jadłeś, ale nie zabrałeś się do jedzenia, a klinika jedzenia, do której się zaproponujemy Zgadnij, co… to pomaga!) Twoja impreza była całkowicie przesadzona i planowałem ją przez miesiące. Wiem, że wszyscy mówią, że impreza z pierwszego urodzin jest dla rodziców i mają rację, ale to również dla ciebie. Piszczałeś z zachwytu, gdy zobaczyłeś wycięte figurki moana, które zamówiłem, miałeś obsesję na punkcie małego zoo, tańczyłeś na pokaz tańca i nienawidziłeś swojego ciasta. Podsumowując, była to impreza, której możesz nie pamiętać, ale zapewniam cię, że podczas niej uwielbiałeś. Chciałem, żeby było coś, co było dla ciebie, twoich przyjaciół oraz naszej rodziny i przyjaciół, aby świętować po najbardziej emocjonalnym roku, wypełnione wzlotami, zmartwieniami, lękami i wszystkim pomiędzy.

Millie, żaden list nie mógłby nigdy właściwie wyjaśnić, co zrobiłeś mi i dla mnie. Jesteś moim dzieckiem, a ja kocham cię w najgłębszy i najdalej możliwy sposób. Pewnego dnia możesz mieć dziecko, a kiedy to zrobisz, spojrzysz wstecz na te litery i będą miały zupełnie nowe znaczenie. Do tego dnia możesz pomyśleć, że jestem przesadzony, muszę zdobyć własne życie i porozmawiać trochę za dużo, ale zgadnij co, dzieciak? To, co dostaniesz na zawsze – jesteś mój i zawsze będę twój, dla ciebie i próbując prowadzić (bez prowadzenia) i dając ci całą miłość, wsparcie i zawstydzenie, jakie każda mama robi jej dziecko. Kocham cię na księżyc iz powrotem, a ze łzami w oczach twoja zbyt emocjonalna mama życzy ci szczęśliwego 1. urodzin – jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła. (Przepraszamy dla wszystkich innych w moim życiu, zwłaszcza twojego Dada, ale to prawda).

Miłość,

Mama